Muži proti ženám: Kdo je víc spořivější?
V pomyslném souboji mezi muži a ženami v otázce úspor energií vítězí ženy. Pouze čtyři procenta z nich totiž uvedla, že energiemi nešetří vůbec, zatímco u mužů to bylo 12 procent respondentů. Vyplývá to z průzkumu portálu Ušetřeno.cz.