Zdraží všem lidem nápad politiků teplo o balík? Zkuste hádat
České teplárny se obávají, že budou muset kvůli nové energetické politice státu začít po roce 2020 vyrábět teplo místo z hnědého uhlí ze zemního plynu. Tvrdí, že by kvůli tomu musely lidem vytápění výrazně zdražit.