Mobilní operátoři začnou poskytovat bezplatně neomezená data

Mobilní operátor T-Mobile poskytne smluvním zákazníkům i firmám od středy do konce března bezplatně neomezená data. Nabídka platí i pro občany ČR, kteří momentálně pobývají v zemích EU. Vedle toho operátor nabízí bonus 50 procent na dobití předplacené karty a rozšířil svou TV nabídku. Oznámil to dnes v tiskové zprávě.

Ilustrační fotografie

Také další operátor O2 nabízí ode dneška novým i stávajícím zákazníkům do konce dubna neomezená mobilní data bezplatně. Podmínkou je mít u O2 mobilní hlasový tarif s daty. Vedle toho operátor v reakci na opatření spojená s šířením koronaviru začne nabízet výběr z televizních kanálů v rámci O2 TV za korunu nebo notebook s kancelářským balíkem Office za zvýhodněnou cenu. Konkurenční Vodafone již ve středu umožnil volání klientům, kteří zůstali v karanténě v Itálii, do ČR bezplatně. Zdarma jsou i SMS po vyčerpání balíčku a data. V Česku zase klientům UPC TV přidal zdarma televizní kanály, včetně prémiových.

"Provoz na naší síti budou naší kolegové z oddělení správy sítí pozorně sledovat a pracovat na zvyšování její kapacity. Zároveň prosíme o podporu a trpělivost, pokud by se během aktivace neomezeného množství dat dočasně vyskytly nějaké technické problémy," uvedl výkonný ředitel českého T-Mobilu Juraj Bóna.

Zákazníci T-Mobilu s tarifní smlouvou si mohou od středy nabídku neomezených dat jednoduše aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile. Mohou ji využít i firemní zákazníci. Pro zmírnění dopadů aktuální situace na chod ekonomiky umožní T-Mobile využívat neomezená data zdarma i všem zákazníkům s rámcovou smlouvou a jejich koncovým uživatelům. Od stejného data mohou Twist zákazníci nově využívat 50 procentní bonus na bezhotovostní dobití prostřednictvím aplikace Můj T-Mobile a webu. www.t-mobile.cz. Bonusový kredit má platnost 30 dní.

T-Mobile zároveň dočasně do TV nabídky zákazníkům přidává další kanály pro živé sledování. Nabídku rozšířil o kanály BBC Earth či Premier Sport.

Doporučujeme

Související:

Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky