Babiš Tesco nekoupí? Novináři naznačují něco jiného

Andrej Babiš pro týdeník Euro odmítl, že by měl zájem koupit část řetězec obchodů Tesco. Týdeník má ale podle svých slov informace, které naznačují něco jiného. Na sociálních sítích se hned objevily další spekulace.

Tesco

„Já jsem to četl v médiích. Ptal jsem se na svém fondu (Hartenberg), a je to nesmysl, není to pravda," řekl k celé věci novinářům ministr financí.

Jenže ani toto prohlášení některé novináře neuklidnilo. „Babiš popřel, že by chtěl koupit část řetězce Tesco. Takže jeho obvyklý akviziční scénář, časem 'zítra něco koupí'," napsal na Twitter šéfredaktor serveru Hlídací Pes Robert Břešťan.

Na jeho tweet zareagoval i samotný týdeník Euro. „Ty anonymní zdroje jsou jednáním tak blízko, že za to dáme klidně ruku do ohně," napsal týdeník na sociální síti Twitter. „Kdybychom mohli uveřejnit ony dva zdroje, tak byste se bavili stejně dobře, jako se po jeho slovech bavíme my:-)," uvedl dále týdeník.

Toto téma bylo na sociálních sítích hojně propírané. „Babiš oznámil, že do Teska nakonec nepůjde. Tak to si nejvíc museli oddychnout v ČSSD a taky manžel Lenky Teska Arnoštové," napsal třeba Jaroslav Kmenta z magazínu Reportér.

Témata: tesco | Andrej Babiš

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky