Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tesco připravilo slevovou akci pro studenty. Kolik při nákupu ušetří?

Tesco
Tesco
Foto: Evgeny Petrov, EuroZprávy.cz

Obchodní řetězec Tesco a vydavatel studentských průkazů ISIC společnost GTS Alive společně spouštějí od 2. října 2023 novou slevu pro studenty ve výši 10 procent. Sleva se vztahuje na veškerý sortiment Tesco včetně nepotravinářského zboží, s několika drobnými výjimkami typu tabákových výrobků. Studenti ušetří zmíněných 10 procent i na již zlevněném zboží. Půjde o první studentskou slevu svého druhu mezi řetězci s potravinami v Česku. Studenti si s průkazem ISIC budou moci nakoupit vždy jednou týdně od pondělí do pátky.

„Rozhodli jsme se významně pomáhat studentům v České republice prostřednictvím věrnostního programu Clubcard ve spolupráci s ISIC. Sleva ve výši 10 % na celý nákup ve všech prodejnách Tesco bude velice snadno dostupná v aplikaci Clubcard v podobě slevového kupónu. Aplikace Clubcard již nyní aktivně využívá téměř milionů zákazníků. Věřím, že tato forma digitální interakce a exkluzivní sleva bude pro studenty velmi atraktivní,“ uvedla Zuzana Grinčová, marketingová ředitelka společnosti Tesco ČR.

Clubcard je dlouhodobě nejznámějším věrnostním programem v celé České republice. Každý den členů přináší spoustu skvělých benefitů od cenově výhodných nákupů po speciální akci a mnoho dalších. 

„Dlouho jsme uvažovali o tom, že v rámci slevy na studentský průkaz ISIC nabídneme i nákupy v některých z obchodních řetězců. Na jaře jsme spustili pilotní program v několika obchodech Tesco. Ten se osvědčil, studenti měli o nabídku zájem, a tak nyní sleva bude nabízena ve všech prodejnách Tesco po celé republice. Jsem přesvědčen, že půjde o jeden z našich nejoblíbenějších studentských benefitů,“řekl ředitel GTS Alive Radek Schich.

Studentský průkaz ISIC je vedle slev primárně využíván jako studentský identifikační průkaz. Funguje také ve veřejné dopravě, školních jídelnách a knihovnách nebo může pomáhat zabezpečit vstup do školy. Co se týče slevových benefitů, v poslední době přibyly vedle řetězce Tesco například výrazné slevy v online obchodě s módou Zoot, lékárenském e-shopu Dr. Max či u prodejce elektroniky CZC.cz. 

Témata:  Tesco slevy studenti

Aktuálně se děje

9. července 2024 11:05

8. července 2024 10:38

Novela zákoníku práce letos přiznává dovolenou také brigádníkům. Kdy mají nárok? Jak dovolenou vypočítat?

Také brigádník potřebuje čas na odpočinek a regeneraci, zvlášť pokud pracuje dlouhodobě. V letošním roce poprvé si mohou lidé pracující na dohody vybírat díky novele zákoníku práce dovolenou stejně jako zaměstnanci pracující na hlavní pracovní poměr. Jak se počítá a za jakých podmínek si ji mohou vzít?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy