Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Češi se do změny dodavatele elektřiny nehrnou! Proč?

Češi se do změny dodavatele elektřiny nehrnou! Proč?

Foto: Radek Sycha, MoneyMAG.cz

Tři z deseti obyvatel Česka připouští, že změní dodavatele elektrické energie. Téměř 17 procent respondentů uvedlo, že o změně uvažuje, ale potřebovali by s ní pomoci, dalších šest procent asi změní dodavatele do půl roku, vyplývá to z v pondělí zveřejněného průzkumu agentury ppm factum.

O změně dodavatele v delším časovém horizontu uvažuje dalších pět procent obyvatel "Mezi zákazníky představuje největší bariéru pro změnu dodavatele nedůvěra, že by jim změna nic nepřinesla. Dalšími důvody odmítání jsou spokojenost se současnou situací, nebo skutečnost, že rozhodování je v rukou někoho jiného," uvádí průzkum.

V rámci průzkumu padla také otázka, zda lidé znají svou spotřebu energie. Z odpovědí vyplývá, že většina české populace (60 procent) si myslí, že zná spotřebu elektrické energie ve své domácnosti v korunách.

"Znalost spotřeby elektřiny v měrných jednotkách není zdaleka tak obvyklá, týká se méně než jedné pětiny obyvatel," vyplývá z průzkumu. Sledování spotřeby elektrické energie je podle něj typickou záležitostí spíše pro muže a seniory. Sledování spotřeby je také logicky vyšší ve skupině osob, které elektřinu používají nejen k vaření, ale také k vytápění svého domu či bytu.

Dotazování uskutečnila agentura na reprezentativním vzorku obecné populace ČR ve věku 15 a více let. Celkově se průzkumu zúčastnilo 1005 osob a sběr dat se uskutečnil v průběhu října 2012.

Témata:  energetika ČEZ

Související

Aktuálně se děje

10. června 2026 20:22

Plaga: první třída bez povinné angličtiny, druhý jazyk se přesune mezi volitelné

Ministerstvo školství chystá změny ve výuce cizích jazyků na základních školách. Zmizí povinnost učit angličtinu od první třídy a druhý cizí jazyk už nebude pro všechny žáky povinný. Školy budou mít víc volnosti v tom, jak výuku nastaví.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy

Práce v kanceláři

Firmy je přehlížejí, přitom jsou nejvěrnější. Řeč je o zaměstnancích 55+

Česká pracovní síla stárne a boj o zkušené talenty se zostřuje. Přesto většina firem stále nemá strategii, jak pracovníky ve věku nad 55 let získávat, rozvíjet a udržet, což ukazuje průzkum Randstad HR Trends 2026. Jde přitom o generaci, která vykazuje nejvyšší loajalitu a nejnižší fluktuaci. Data z dalšího průzkumu Workmonitor 2026 zase boří rozšířený stereotyp: tito pracovníci jsou často otevření i novým technologiím včetně umělé inteligence.