Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Lidl nově nabízí dárkové karty

Lidl
Lidl
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Nabídku prodejen Lidl nově obohatily dárkové karty. Ty si mohou zákazníci zakoupit ve třech hodnotách – 250 Kč, 500 Kč a 1000 Kč.

Od tohoto týdne nabízí Lidl dárkové karty, které bude možné uplatnit ve všech 238 prodejnách. Tento sortiment v prodejnách dosud chyběl, nyní si mohou zákazníci vybrat z karet s nabitou částkou 250 Kč, 500 Kč nebo 1000 Kč.

„Zaznamenávali jsme dotazy na dárkové karty, proto jsme se rozhodli udělat našim zákazníkům radost a zařadit je do stálé nabídky. Již z prvních reakcí je jasné, že se bude jednat o častý dárek,“ komentuje Zuzana Holá, tisková mluvčí.

Dárkové karty jsou umístěny u pokladen ve speciálním podlouhlém stojanu. Aktivace karty proběhne vždy po prvním zaplacení. Zůstatek na kartě pak zákazníci zjistí na účtence za nákup nebo také na www.lidl.cz/darkova-karta po zadání čísla karty a PIN kódu. Ten zákazníci najdou na zadní straně karty.

Platnost dárkové karty je 12 měsíců od aktivace.

Dárková karta Lidl je vhodným dárkem jak pro jednotlivce, ale také pro firmy. Ty již nyní mohou objednávat větší množství karet pro své zaměstnance, od září pak bude na webových stránkách www.nasestravenka.cz možné objednat karty pohodlně online. Minimální počet je 40 kusů.

Témata:  Lidl

Související

Aktuálně se děje

13. května 2026 17:00

29. dubna 2026 10:50

24. dubna 2026 12:06

Stát rozdává vstup zdarma. Instituce počítají ztráty

Česká republika zažívá v oblasti památek a kulturních institucí paradox. Na jedné straně stojí rekordní zájem návštěvníků, na straně druhé experiment státu s bezplatným vstupem, který tento zájem dále uměle zesiluje.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy

Ilustrační fotografie

Komentář

Evropa zaostává. Bez amerického deštníku by byla zadluženější než USA

V uplynulém týdnu se na českých sítích strhla mela. Jakub Landovský, jehož zmocnění pro plnění závazků vůči NATO dnes schvaluje vláda, nejprve glosoval slova finského prezidenta Alexandra Stubba. Ten v projevu na Hradě vyzval přítomné v obecenstvu, ať si připomenou, jak pozitivně EU změnila jejich život za posledních třicet let. „V roce 1996 měla EU patnáct členů a 28 % světového HDP. Dnes má 27 členů, a 15 % globálního HDP,“ rýpl si nato novopečený zmocněnec vyzdvižením čísel, která příliš nepečetí vzkaz, jejž chtěl Stubb z Hradu vyslat.