Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Lidl rozdá každou minutu nákup zdarma

Lidl
Lidl
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Obchodní řetězec Lidl přichází s jedinečnou akcí pro své zákazníky – od pondělí 4. března do neděle 17. března bude v rámci nové loterie Lidl Plus každou minutu vrácena jednomu zákazníkovi hodnota jeho nákupu. Nabídka je určena výhradně uživatelům mobilní aplikace Lidl plus.

Společnost chce tímto krokem odměnit věrné zákazníky a zároveň zpříjemnit zákaznický zážitek nad rámec standardních slevových kupónů. Čím více nákupů návštěvníci v prodejnách Lidlu uskuteční, tím větší šanci mají na výhru, která může být až do výše 5 000 Kč.

Aplikace Lidl Plus, zavedená v roce 2020, se stala oblíbeným nástrojem českých zákazníků pro využívání slevových kuponů, digitálních účtenek a stíracích losů. V reakci na aktuální ekonomickou situaci Lidl prostřednictvím aplikace nabízí atraktivní ceny. Novinkou je integrace funkce dobíjení elektromobilů. Společnost dále plánuje rozšířit nabídku kampaní, soutěží a dalších výhod, aby podpořila energetickou soběstačnost a udržitelnost. Nových inovací se dočká i samotná aplikace Lidl Plus.

Témata:  Lidl

Aktuálně se děje

23. dubna 2024 12:35

22. dubna 2024 20:08

22. dubna 2024 18:27

Vysoké úroky povzbuzují ekonomiku, soudí američtí finančníci i ekonomové. MMF ale varuje

Mezinárodní měnový fond (MMF) se v minulém týdnu nezvykle ostře pustil do Spojených států. Vadí mu jejich rozhazovačnost. Ta jim prý sice dopomáhá k impresivnímu ekonomickému růstu, leč není dlouhodobě udržitelná. Přílišné výdaje Washingtonu mohou podle MMF celosvětově opětovně zvýšit inflaci a ohrozit rozpočtovou a finanční stabilitu. Jinými slovy, hrozí, že za velké americké dluhy nakonec zaplatíme všichni – ať už krizemi či pořádnou inflací.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy