Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Šedá obloha, mrholení nebo déšť. Předpověď počasí na noc a pátek 22. listopadu

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Mezi tlakovou níží nad západní Evropou a rozsáhlou tlakovou výší nad Ruskem bude nad naše území, zejména ve vyšších vrstvách atmosféry, proudit teplejší vzduch od jihu, informace ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až zataženo, ojediněle slabý déšť nebo mrholení. Na jihozápadě ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 9 až 5 °C, na západě a jihozápadě Čech až 2 °C. Mírný jihovýchodní vítr 3 až 7 m/s, v západní polovině Čech slabý vítr do 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: dobré, v západní polovině Čech mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Zataženo až oblačno, ojediněle slabý déšť nebo mrholení. Na jihozápadě ojediněle mlhy. Během dne místy až polojasno. Nejvyšší teploty 9 až 13 °C, na západě Čech kolem 7 °C. Čerstvý jihovýchodní vítr 4 až 8 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s, v západní polovině Čech slabý vítr do 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: dobré, v západní polovině Čech zpočátku mírně nepříznivé

Témata:  počasí podzim déšť

Související

Aktuálně se děje

24. dubna 2026 12:06

17. dubna 2026 16:48

9. dubna 2026 17:51

Války otevírají dveře hackerům. Útoky jdou přes slabé články

Geopolitické konflikty dnes probíhají nejen na fyzickém bojišti, ale stále častěji také v digitálním prostoru. Aktuální vývoj na Blízkém východě podle poradenské společnosti BDO ukazuje, jak rychle může eskalace konfliktu zvýšit aktivitu hackerů. Bezpečnostní analýzy naznačují, že po vypuknutí konfliktu došlo v regionu k výraznému nárůstu kybernetických incidentů. Dle Cloudsec bylo v prvních dnech konfliktu více než 150 incidentů.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy