déšť

počasí

Předpověď počasí na noc a úterý 4. června

Aktuality

Od západu až jihozápadu se k nám rozšíří nevýrazný výběžek vyššího tlaku vzduchu. Počasí na Moravě a ve Slezsku ovlivní tlaková níže, která se bude zvolna přesouvat přes Slovensko k severovýchodu, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Aktuality

Předpověď počasí na noc a středu 29. května

Zvlněná studená fronta ustoupí z Moravy a Slezska dále k východu. Přes Britské ostrovy postoupí nad Severní moře brázda nízkého tlaku vzduchu a s ní spojený frontální systém začne ovlivňovat počasí na západě našeho území, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Magazín

Předpověď počasí na noc a středu 8. května

Od severozápadu se k nám začne rozšiřovat oblast vyššího tlaku vzduchu. Jih území bude zpočátku ovlivňovat zvlněné frontální rozhraní nad jihovýchodní Evropou, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Předpověď počasí na noc a úterý 7. května

Magazín

Zvlněné frontální rozhraní postoupí ze střední Evropy dále k jihovýchodu a po zadní straně tlakové níže nad severovýchodní Evropou k nám začne proudit chladnější vzduch, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Magazín

Předpověď počasí na noc a úterý 9. dubna

Zvlněná studená fronta bude postupovat ze západní do střední Evropy a začne ovlivňovat počasí u nás. Před ní k nám bude proudit velmi teplý vzduch od jihu, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Aktuality

Předpověď počasí na noc a sobotu 6. ledna

Rozsáhlá oblast nízkého tlaku vzduchu nad střední a jižní Evropou se bude přesouvat k východu a na naše území později začne proudit studený vzduch od severovýchodu, informuje ČHMÚ.

déšť

Aktuality

V části Čech bude vydatně pršet, na Moravu a do Slezska dorazí silné bouřky

V Čechách bude až do úterního rána vydatně pršet. Nejintenzivnější déšť očekávají meteorologové v centrálním pásu Čech od jihu k severu, a to hlavně dnes pozdě večer a v noci. Na Moravě a ve Slezsku zase hrozí silné až velmi silné bouřky s přívalovým deštěm. Po deštích se mohou hladiny některých řek odvodňujících zejména Jeseníky, Beskydy, Bílé Karpaty a také toky v jižních a středních Čechách zvednout na první, tedy nejnižší povodňový stupeň.

Aktuálně se děje

22. června 2024 12:06

21. června 2024 10:11

21. června 2024 9:46

Předpověď počasí na noc a sobotu 22. června

Za zvlněnou studenou frontou, která postoupí ze střední Evropy dále k východu, se k nám začne rozšiřovat výběžek vyššího tlaku vzduchu od západu, informuje ČHMÚ.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy