déšť

počasí

Předpověď počasí na noc a úterý 4. června

Aktuality

Od západu až jihozápadu se k nám rozšíří nevýrazný výběžek vyššího tlaku vzduchu. Počasí na Moravě a ve Slezsku ovlivní tlaková níže, která se bude zvolna přesouvat přes Slovensko k severovýchodu, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Předpověď počasí na noc a středu 29. května

Aktuality

Zvlněná studená fronta ustoupí z Moravy a Slezska dále k východu. Přes Britské ostrovy postoupí nad Severní moře brázda nízkého tlaku vzduchu a s ní spojený frontální systém začne ovlivňovat počasí na západě našeho území, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Předpověď počasí na noc a středu 8. května

Magazín

Od severozápadu se k nám začne rozšiřovat oblast vyššího tlaku vzduchu. Jih území bude zpočátku ovlivňovat zvlněné frontální rozhraní nad jihovýchodní Evropou, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Předpověď počasí na noc a úterý 7. května

Magazín

Zvlněné frontální rozhraní postoupí ze střední Evropy dále k jihovýchodu a po zadní straně tlakové níže nad severovýchodní Evropou k nám začne proudit chladnější vzduch, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Předpověď počasí na noc a úterý 9. dubna

Magazín

Zvlněná studená fronta bude postupovat ze západní do střední Evropy a začne ovlivňovat počasí u nás. Před ní k nám bude proudit velmi teplý vzduch od jihu, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Předpověď počasí na noc a sobotu 6. ledna

Aktuality

Rozsáhlá oblast nízkého tlaku vzduchu nad střední a jižní Evropou se bude přesouvat k východu a na naše území později začne proudit studený vzduch od severovýchodu, informuje ČHMÚ.

déšť

V části Čech bude vydatně pršet, na Moravu a do Slezska dorazí silné bouřky

Aktuality

V Čechách bude až do úterního rána vydatně pršet. Nejintenzivnější déšť očekávají meteorologové v centrálním pásu Čech od jihu k severu, a to hlavně dnes pozdě večer a v noci. Na Moravě a ve Slezsku zase hrozí silné až velmi silné bouřky s přívalovým deštěm. Po deštích se mohou hladiny některých řek odvodňujících zejména Jeseníky, Beskydy, Bílé Karpaty a také toky v jižních a středních Čechách zvednout na první, tedy nejnižší povodňový stupeň.

Aktuálně se děje

17. července 2024 15:29

15. července 2024 10:41

Český Green Deal je tu. Fialova vláda ho chce schválit nyní v čase dovolených. Jen pohonné hmoty kvůli němu mají zdražit o 10 Kč/l

V příštím týdnu má Fialova vláda na programu projednání opravdové „bomby“, totiž české verze Green Dealu. Ne náhodou během dovolených. Veřejnost má přes léto na starosti jiné, příjemnější věci. Ostatně balíček EU s názvem „Fit for 55“, klíčová složka celounijního Green Dealu, se před třemi lety schvaloval raději také během prázdnin.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy

Ilustrační fotografie

Komentář

Pilulka v krizi: Akcie na historickém minimu, chybějící finanční prostředky a boj o přežití

Online lékárna Pilulka, kdysi vycházející hvězda českého trhu, se v současnosti nachází v kritické situaci. Akcie společnosti na pražské burze klesly na historické minimum, což je odrazem turbulentního období poznamenaného neúspěšnou expanzí a širším zpomalením elektronického obchodu. Navzdory snahám o zlepšení finanční situace společnost stále nemá dostatek kapitálu a její budoucnost zůstává nejistá. Vedení společnosti však věří v lepší zítřky.