podzim

Ilustrační fotografie

Předpověď počasí na noc a středu 25. října

Magazín

V západním až jihozápadním proudění bude zpočátku postupovat přes Moravu k východu studená fronta. Během dne postoupí nad naše území od jihozápadu okluzní fronta, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Po mrazivém víkendu se zase oteplí, v týdnu bude až devět stupňů

Aktuality

Po mrazivém víkendu se v Česku zase oteplí, v tomto týdnu bude přes den až devět stupňů Celsia. I přes noc budou až čtyři stupně nad nulou. Vyplývá to z týdenní předpovědi na webu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Bude ale většinou zataženo s deštěm. Ve vyšších polohách se může objevit i sníh nebo smíšené srážky.

Ilustrační fotografie

Nezvykle teplo bude v Česku celý týden, odpolední teploty se vyšplhají až ke 20 stupňům

Aktuality

Nezvykle teplé počasí na konec října, kdy mají školáci podzimní prázdniny, vydrží podle meteorologů celý týden. Odpolední teploty mohou dosáhnout až 20 stupňů Celsia, relativně teplá budou i rána, průměrné nejnižší noční teploty většinou neklesnou pod osm stupňů. Po ránu se budou na většině území tvořit mlhy. Vyplývá to z týdenní předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Ilustrační fotografie

Na víkend se oteplí, v sobotu může být až 19 stupňů

Aktuality

Na víkend se oteplí, v sobotu mohou teploty vystoupat až na 19 stupňů Celsia. Při nízké oblačnosti ale zůstanou nižší. Pršet může místy v sobotu, v neděli jen ojediněle. Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Podzim, ilustrační fotografie

V Česku bude dnes až 19 stupňů, týden bude relativně teplý a oblačný

Aktuality

V Česku dnes bude oblačno až polojasno, večer přijde ojediněle déšť. Rtuť teploměru se může vyšplhat až na 19 stupňů Celsia. Vyplývá to z informací na webu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Týden bude relativně teplý. Přes den se teploty dostanou na 17 až 18 stupňů, na začátek příštího týdne meteorologové slibují oteplení až na 20 stupňů Celsia.

Aktuálně se děje

20. května 2024 13:04

19. května 2024 14:14

Česko nakupuje nejvíce zlata na světě. Jeho hodnota v majetku ČNB šestinásobně převyšuje průměr let 1993 až 2024

Česká republika se letos v prvním čtvrtletí připojila k zemím, které se snaží omezit svoji závislost na americkém dolaru. Činí tak v souvislosti s válkou na Ukrajině a obavou, že by Spojené státy mohly eventuálně přistoupit ke zmražení jejich devizových rezerv podobně, jako je zmrazily Rusku. 

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy