počasí

Ilustrační fotografie

Magazín

Předpověď počasí na noc a středu 15. května

Vliv tlakové výše se středem nad severovýchodní Evropou na počasí u nás bude slábnout a od jihozápadu se začne do střední Evropy přesunovat brázda nízkého tlaku vzduchu, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Předpověď počasí na noc a sobotu 11. května

Magazín

Počasí u nás bude ovlivňovat tlaková výše se středem nad Severním a postupně Baltským mořem. Zároveň nad naše území od severu postoupí slábnoucí studená fronta, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Předpověď počasí na noc a středu 8. května

Magazín

Od severozápadu se k nám začne rozšiřovat oblast vyššího tlaku vzduchu. Jih území bude zpočátku ovlivňovat zvlněné frontální rozhraní nad jihovýchodní Evropou, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Magazín

Předpověď počasí na noc a úterý 7. května

Zvlněné frontální rozhraní postoupí ze střední Evropy dále k jihovýchodu a po zadní straně tlakové níže nad severovýchodní Evropou k nám začne proudit chladnější vzduch, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Předpověď počasí na noc a úterý 9. dubna

Magazín

Zvlněná studená fronta bude postupovat ze západní do střední Evropy a začne ovlivňovat počasí u nás. Před ní k nám bude proudit velmi teplý vzduch od jihu, informuje ČHMÚ.

Aktuálně se děje

20. května 2024 13:04

20. května 2024 1:13

USA varují Raiffeisenbank, že mohou přijít o přístup k dolarovému systému kvůli přítomnosti v Rusku

Rakouská Raiffeisen Bank International (RBI) byla varována americkým ministerstvem financí, že její přístup do amerického finančního systému by mohl být omezen kvůli pokračující přítomnosti na ruském trhu, uvedla agentura Reuters.

Zdroj: Radovan Majer

Další zprávy