počasí

počasí

Aktuality

Předpověď počasí na noc a úterý 4. června

Od západu až jihozápadu se k nám rozšíří nevýrazný výběžek vyššího tlaku vzduchu. Počasí na Moravě a ve Slezsku ovlivní tlaková níže, která se bude zvolna přesouvat přes Slovensko k severovýchodu, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Předpověď počasí na noc a středu 29. května

Aktuality

Zvlněná studená fronta ustoupí z Moravy a Slezska dále k východu. Přes Britské ostrovy postoupí nad Severní moře brázda nízkého tlaku vzduchu a s ní spojený frontální systém začne ovlivňovat počasí na západě našeho území, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Česko zasáhne extrémní počasí. Bouřky mohou doprovázet kroupy

Aktuality

Meteorologové znovu varují před nadcházejícími bouřemi, které mají v neděli udeřit na území Česka. Některé z nich mohou být místy intenzivní a provázené kroupami, silnými větry a přívalovými srážkami. Zvláště na západě a jihozápadě Čech hrozí rychlé zvedání hladin řek. Výstraha platí až do nedělní 20. hodiny.

Ilustrační fotografie

Předpověď počasí na noc a středu 15. května

Magazín

Vliv tlakové výše se středem nad severovýchodní Evropou na počasí u nás bude slábnout a od jihozápadu se začne do střední Evropy přesunovat brázda nízkého tlaku vzduchu, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Magazín

Předpověď počasí na noc a sobotu 11. května

Počasí u nás bude ovlivňovat tlaková výše se středem nad Severním a postupně Baltským mořem. Zároveň nad naše území od severu postoupí slábnoucí studená fronta, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Předpověď počasí na noc a středu 8. května

Magazín

Od severozápadu se k nám začne rozšiřovat oblast vyššího tlaku vzduchu. Jih území bude zpočátku ovlivňovat zvlněné frontální rozhraní nad jihovýchodní Evropou, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie

Předpověď počasí na noc a úterý 7. května

Magazín

Zvlněné frontální rozhraní postoupí ze střední Evropy dále k jihovýchodu a po zadní straně tlakové níže nad severovýchodní Evropou k nám začne proudit chladnější vzduch, informuje ČHMÚ.

Aktuálně se děje

22. června 2024 12:06

21. června 2024 10:11

21. června 2024 9:46

Předpověď počasí na noc a sobotu 22. června

Za zvlněnou studenou frontou, která postoupí ze střední Evropy dále k východu, se k nám začne rozšiřovat výběžek vyššího tlaku vzduchu od západu, informuje ČHMÚ.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy