Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Pošta chystá na víkend odstávku interních aplikací

Česká pošta
Česká pošta
Foto: Facebook

Česká pošta chystá o tomto víkendu krátkodobou odstávku interních aplikací kvůli přípravě na předvánoční provoz. Potrvá od sobotních 22:00 do nedělních 07:59 hodin. Všechny webové stránky a aplikace, které využívají zákazníci pošty, budou i během odstávky funkční a omezení služeb se jich nedotkne. Pošta to dnes uvedla v tiskové zprávě.

Termín a čas odstávky byl podle Ivo Vysoudila z tiskového oddělení i s ohledem na otvírací dobu poboček určen tak, aby co nejméně omezil jejich provoz. Bude se týkat pouze pošt Praha 1 a Brno 2, které budou uzavřené již od sobotní 21. hodiny.

Omezení se týká také Balíkoven Partner, které mají v uvedeném termínu otvírací dobu a kde z důvodu odstávky nebude možný výdej balíků, a dalších provozoven umožňujících výdej balíků s nočním provozem. Nedělní provoz na pobočkách zůstane nezměněný a klienti je mohou navštívit od 08:00 ráno.

Česká pošta provozuje přímo nebo prostřednictvím partnerů 3200 poboček.

Témata:  Česká pošta

Aktuálně se děje

17. června 2024 9:56

14. června 2024 9:44

13. června 2024 17:27

Cenové rozdíly nemovitostí jsou čím dál tím vyšší. Roli hraje i několik kilometrů

Ceny nemovitostí se stále mění. Čím dál větší roli hraje lokalita. Rozdíl v cenách je patrný i u nemovitostí vzdálených jen pár kilometrů od sebe. Zatímco v žádaných lokalitách jsou nemovitosti na lehce růstové trajektorii, u méně žádaných lokalit jsou na tom ceny právě naopak. V realitách platí mantra: “Lokalita, lokalita, lokalita.“

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy