Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V noci přijde mráz. Předpověď počasí na noc a pondělí 6. května

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Kolem tlakové níže se středem nad Skandinávií k nám bude nadále proudit studený vzduch od severu až severozápadu. Východ území bude zpočátku ovlivňovat zvlněná studená fronta, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až zataženo, v severozápadní polovině Čech místy až polojasno. Ojediněle, na Moravě a ve Slezsku místy občasný déšť nebo přeháňky. Nad 500 m srážky sněhové. Nejnižší teploty 5 až 1 °C a místy přízemní mrazíky, v západní polovině Čech až -2 °C. Severní až severozápadní vítr v Čechách slabý do 3 m/s, na Moravě a ve Slezsku mírný 3 až 7 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý vzestup Počasí přes den (07-24): Oblačno až zataženo, odpoledne v Čechách místy až polojasno. Ojediněle, během dne místy přeháňky, nad 800 m sněhové. Večer ustávání srážek a od západu ubývání oblačnosti. Nejvyšší teploty 8 až 12 °C, v 1000 m na horách kolem 3 °C. Mírný severozápadní až severní vítr 3 až 7 m/s bude večer slábnout. Tlaková tendence: setrvalý stav, večer slabý vzestup

Témata:  počasí jaro mráz

Aktuálně se děje

12. července 2024 20:18

11. července 2024 4:30

Oscarový herec George Clooney vyzval demokraty, ať vymění Bidena

Oscarový herec a významný sponzor americké Demokratické strany George Clooney ve středu vyzval prezidenta Joea Bidena k ukončení jeho volební kampaně. V článku pro New York Times Clooney také apeloval na ostatní představitele strany, aby na srpnovém zasedání vybrali jiného kandidáta.

Zdroj: Julie Jarošová

Další zprávy