Den narození o vás mnohé prozradí. Zjistěte, co ovlivňuje vaši osobnost

Stejně tak, jako datum, má i den vašeho narození velký význam. Víte, který den jste se narodili? Pokud ne, zjistěte si to a možná se mnohé dozvíte.

Ilustrační fotografie
reklama

Pondělí

Pondělku vládne Měsíc a lidé, kteří se narodili v pondělí, bývají citliví, pečovatelští a pohlední. Kladou si vysoké cíle a rádi by „zachránili svět“. Jsou cílevědomí a za tím, co chtějí si jdou za každé situace. Mohou toho v životě mnohé dokázat. Mají umělecké sklony, zejména básnické, ne vždycky však k tomu odpovídající talent.

Bohužel občas "ponděláci" přecení své síly, spřádají nereálné plány a nejsou dost tvrdí a odolní, aby je prosadili. Mají sklon k depresím a úzkostem.

Úterý

Úterku vládne Mars a ti, kdo se narodili pod jeho vládou, jsou stateční, energičtí, ale taky divocí a popudliví. Jsou to bojovníci, ale špatní diplomaté. Ve vyhrocených chvílích by si měli dát pozor na jazyk.
Mají velký smysl pro spravedlnost.

Středa

Středa je den Merkuru a ti, kdo se narodili ve středu, jsou komunikativní a velmi šikovní obchodníci. Mají dobrou náladu, jsou bystří, veselí, zvídaví, dobří vyjednávači a diplomaté, ale mohou být tak trochu nepoctiví.

Čtvrtek

Lidé, kteří se narodili ve čtvrtek jsou narozeni pod vládou Jupitera (ale také Donara), tedy božských vládců. Bývají sebevědomí, přátelští, ale i výstřední. Mají smysl pro spravedlnost, jsou čestní a velkorysí, bohužel taky sebestřední a marniví. Mohou to být trochu snobi, špatně snášejí kritiku a neúspěch. 

Pátek

Lidé narozeni v pátek jsou inteligentní, společenští, s velkým kouzlem osobnosti, laskaví a soucitní. Mají umělecké sklony a velkou touhu uspět. Pro to, aby dosáhli úspěchu mohou jít i přes mrtvoli. Jsou ovšem také marniví, ješitní, nepořádní a líní.

Sobota

Těmto lidem vládne vážný a pochmurný Saturn. Jsou to praktičtí vytrvalci, zamlklí koumáci. Uznávají jen to, čeho dosáhli vlastním úsilím, a veškerá lehkovážnost je jim cizí. 

Mají smysl pro pořádek a mohou to být otravní pedanti, mohou být šetrní, podezřívaví a přehnaně kritičtí, ovšem jsou to také pilíře, které nesloží ani nepřízeň osudu.

Neděle

Neděle patří Slunci a "nedělníci" jsou optimisté, tvůrčí, nadaní, přátelští a štědří, pokud jde všechno dobře. Hýří nápady. Mají velké ambice, bohužel někdy bez ohledu na schopnosti. Mohou se stát štědrými mecenáši, bohužel ale také egoisty, kteří si myslí, že nad ně není. 

Loading...

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky