Luxusní byty v Praze: Vyberte si třeba z těchto třech

Uvažujete o novém bydlení a rádi byste se usadili v Praze? Proč ne, výhod má život v hlavním městě spoustu. Už jenom nabídka pracovních pozic je mnohem pestřejší než kdekoli jinde.

Luxusní byty v Praze: Vyberte si třeba z těchto třech
reklama

Stejně tak v Praze najdete skvělé kulturní vyžití. Divadel, zábavních center a kin je tady hodně. Zapomenout přitom nelze ani na obchodní centra, parky a malebná zákoutí staré Prahy. Bydlet v hlavním městě přitom můžete doslova a do písmene luxusně. Netušíte kde? To vůbec nevadí. Dáme vám totiž hned 3 zajímavé tipy.

Penthouse V Praze 2 na Vinohradech

Naším prvním tipem je penthouse s luxusní plochou 100 m² nacházející se v Praze na Vinohradech. K bytu náleží 2 terasy. Královské Vinohrady jsou velmi známou pražskou rezidenční čtvrtí, která nabízí skvělé podmínky pro život. Interiér bytu dokáže skvěle spojit tradiční historické prvky s moderní výbavou. Nádherné designové italské osvětlení, audio systém Bang & Olufsen nebo kompletně vybavené kuchyně spotřebiči značky Siemens či ledničkou Liebherr jsou jen jakousi třešničkou na dortu mezi luxusní výbavou.

Garden House 4+kk v Praze 6 Bubenči

Mezi moderní luxusní byty v Praze patří také ten, který se nachází přímo v diplomatické čtvrti Bubeneč. Pokud hledáte přepychové bydlení s maximálním možným komfortem, jste na správné adrese. Rozloha bytu je 256 m² a plocha terasy, jež k němu náleží, 90 m². Velké ložnice, šatny, tři koupelny, spíše a komory. Všechny tyto místnosti v bytě určitě najdete. Samozřejmostí je také inteligentní elektroinstalace a velkoplošná okna. Nechybí ani kamerový systém starající se o bezpečnost.

Duplex v Praze 6 - Vokovicích

Bydlení v krásné přírodní lokalitě. Přesně takto lze charakterizovat duplex v Praze 6 Vokovicích. Vždyť objekt je situován hned u přírodní rezervace Divoká Šárka a vodní nádrže Džbán. Areál má původ v 15. století a obepnut je tradiční historickou zdí. Jinak ale disponuje kompletně nejnovějšími technologiemi. Duplex má rozlohu komfortních 191,3 m² a jeho součástí jsou dvě lodžie o ploše 41,9 m².

Líbilo by se vám bydlení v některém ze zmiňovaných bytů nebo byste si chtěli vybrat v Praze jiné? Podívejte se na Homeland.cz, kde je bytů k prodeji spousta.

Loading...

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky