K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Langer žádá dotaci od ministryně Marksové

Exministr vnitra Ivan Langer /ODS/ žádá od ministryně práce Marksové /ČSSD/ účelovou dotaci na "prostřední pomoc pro frustrované, zamindrákované a jinými formami mentální ejakulace postižené spoluobčany".

Diskuse: 0

Ivan Langer
reklama
Gregorová a Koptík šokovali veřejnost: Myslí to herečka vážně?! - anotační obrázek
Gregorová a Koptík šokovali veřejnost: Myslí to herečka…

Ivan Langer je vystudovaný lékař a právník. Proto lidem poskytuje první pomoc jako lékař i poslední jako advokát. Na Facebooku ale nyní tvrdí, že začal poskytovat i prostřední pomoc.

"Obracejí se na mě se svými vnitřními problémy, neúspěchy, frustracemi, a to v podobě různě (ne)uvěřitelných fám a pověstí o tom, čeho všeho jsem se měl dopustit a čeho všeho se dopouštím! Připouštím, že mezi nimi se nacházejí i ti, kteří zneužívají systému Prostřední pomocí a prachsprostě si vše vymýšlejí a sprostě lžou!" píše exministr vnitra. Neopomněl rýpnout do sociálního systému, ve kterém je podle něj zneužívání běžný jev.

Langer v ironicky laděném textu od ministryně Marksové žádá účelovou dotaci. Ta by měla jít na "Prostřední pomoc Ivanu Langerovi pro frustrované, zamindrákované a jinými formami mentální ejakulace postižené spoluobčany". Dokonce je prý ochotný poskytnout jména pacientů, kterým poskytl Prostřední pomoc.

Diskuze: Langer žádá dotaci od ministryně Marksové

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související:

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Zobrazit: mobil | klasicky