K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Hotovo: Drtinová s Veselovským se vrací na scénu za peníze miliardáře Bakaly

Je to černé na bílém. Populární dvojice moderátorů Daniela Drtinová a Martin Veselovský budou pracovat pro miliardáře Zdeňka Bakalu, respektive pro jeho vydavatelský dům Economia.

Diskuse: 0

Daniela Drtinová
reklama
Gregorová a Koptík šokovali veřejnost: Myslí to herečka vážně?! - anotační obrázek
Gregorová a Koptík šokovali veřejnost: Myslí to herečka…

Firma Diskurz TV, jejímiž tvářemi jsou právě bývalé hvězdy České televize, podepsala smlouvu s vydavatelským domem Economia, který ovládá Zdeněk Bakala. Společnost bude pro weby vydavatelství vyrábět videopořady. Exkluzivitu pořadů má Economia zaručenou na dobu tří let.

Obsahem pořadů budou rozhovory, debaty apod. Témata budou jak politická či ekonomická, ale i celospolečenské otázky. Diskurz TV bude obsah dodávat jako externí dodavatel, byť budou videa natáčena v prostorách vydavatelství.

Internetovou televizi založili Veselovský, Drtinová a další bývalý zaměstnanci České televize poté, co pro nesouhlas s praktikami uvnitř ČT opustili svá místa. Pro televizi to byla viditelná ztráta. Veselovský i Drtinová byli velmi výraznými tvářemi zpravodajské ČT24.

Diskuze: Hotovo: Drtinová s Veselovským se vrací na scénu za peníze miliardáře Bakaly

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související:

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Zobrazit: mobil | klasicky