Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Drtinová s Veselovským to rozjeli. Už je jasno +VIDEO

Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
Foto: Česká televize

Připravovaný pořad někdejších moderátorů České televize Daniely Drtinové a Martina Veselovského podle dostupných indicií ponese název DV TV, složený z počátečních písmen obou moderátorů. Svědčí o tom upoutávka, kterou dnes studio zveřejnilo, i zaregistrovaná doména dvtv.cz.

Tým lidí, který odešel před několika týdny z pořadu České televize Události, komentáře, dotahuje svůj nový projekt do finále. Pracovat by měli pod hlavičkou vydavatelství Economia, které patří známému miliardáři  Zdeňku Bakalovi.

Jako samostatná firma budou internetovou formou publikovat videorozhovory a debaty, Economia má následně zajišťovat reklamu a propagaci celého pořadu.

Sami autoři Lidovým novinám nedávno potvrdili, že jejich cílem je zejména produkce obsahu, ke kterému se diváci dostanou s obtížemi.

Během posledních týdnů vycházela na internetu krátká videa, která odhalovala pozadí a zákoutí celého projektu. Dnes studio uveřejnilo upoutávku na celý projekt a odhalilo tak zřejmě i jeho název.

 

Témata:  Daniela Drtinová DV TV Martin Veselovský

Související

Aktuálně se děje

10. června 2026 16:15

Radost bez bariér. Děti z Klokánku mohou znovu zdarma využívat pražské bazény

Hlavní město pokračuje v dlouhodobé podpoře dětí z Fondu ohrožených dětí (FOD) Klokánek. Díky spolupráci s městskou společností Trade Centre Praha, a.s. (TCP), která mimo jiné spravuje a provozuje Aquacentrum Šutka, Hloubětínský bazén a bazén na Strahově, byly dětem prodlouženy čipy umožňující bezplatný vstup do těchto areálů.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy