Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a úterý 12. února

Silnice v zimě
Silnice v zimě
Foto: Pixabay

Mezi tlakovou níží nad severovýchodní Evropou a tlakovou výší nad západní Evropou, k nám bude proudit studený vzduch od severu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Proměnlivá oblačnost, místy sněhové přeháňky. Na horách srážky četnější. Nejnižší teploty 0 až -4 °C. Čerstvý severozápadní vítr 4 až 8 m/s, místy nárazy 15 až 20 m/s (55 až 70 km/h). Tlaková tendence: mírný vzestup Rozptylové podmínky: dobré Počasí přes den (07-24): Proměnlivá oblačnost se sněhovými přeháňkami, během dne pod 300 m i smíšenými. Na horách srážky četnější. Nejvyšší teploty 0 až 4 °C. Čerstvý severozápadní vítr 4 až 9 m/s, místy nárazy 15 až 20 m/s (55 až 70 km/h), bude večer slábnout. Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup Rozptylové podmínky: dobré

Témata:  počasí sníh

Související

Aktuálně se děje

23. března 2026 13:03

20. března 2026 12:40

11. března 2026 11:46

Růst cen benzínu a nafty může státu přinést téměř miliardu měsíčně

Pokud by probíhající válka v Íránu trvaleji zvedla ceny pohonných hmot v Česku, státu se zvýší příslušné daňové inkaso. Pokud tedy vyšší cena pohonných hmot neodradí významnější část motoristů od cestování vozem. Pokud by ale došlo vlivem dražší ropy k růstu cen pohonných hmot modelově z 33 Kč/l na 40 Kč/l, takové výraznější omezování cestování by se ještě konat nemuselo. 

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy