Takhle si užívají čeští politici. Bazének, grilování, jezero...

Léto je v plném proudu, na dovolenou nebo za odpočinkem vyrazili i někteří čeští politici. Některé v těchto dnech možné zastihnout v rodné hroudě, jiná vyrazili za hranice. Například poslanec KSČM Jiří Dolejš tráví čas grilováním.

Ilustrační fotografie

Je znát, že někteří čeští politici jsou už zběhlí v používání sociálních síth při komunikaci se svými příznivci. I v létě proto někteří své věrné pilně zásobují fotkami, na kterých relaxují a užívají si chvilky volna.

Například místopředseda KSČM využil chvíle, kdy mají poslanci volno, a strávil ho grilováním. „Měl bych myslet na zdravou výživu, ale maso je maso..." komentoval svou fotku.

 

Měl bych myslet na zdravou výživu, ale maso je maso,,,,

Posted by Jiri Dolejs on 1. srpen 2015

Na dalších snímcích pak ukazuje, jak se baví na dovolené u jezera. „Prý se valí tropy, dobré se zásobit i nápoji. A na nákup u jezera jak jinak než lodí," dodal k nim Dolejš. U vody nedávno strávil dovolenou také české prezident Miloš Zeman, který své volno strávil na Vysočině.

 

Posted by Jiri Dolejs on 3. srpen 2015

Vodu má rád i senátor Zdeněk Škromach. Nemusí ale kvůli ní jezdit nijak daleko, na zahradě má napuštěný svůj pověstný bazének. „Hezký večer, Hovory od bazénku jsou na cestě. Coming soon," vzkázal lidem na Facebooku politik.

 

Hezký večer, Hovory od bazénku jsou na cestě. Coming soon.

Posted by Zdeněk Škromach on 1. srpen 2015

Českou hroudu naopak opustil ministr financí Andrej Babiš, ten svým příznivsům poslal hned několik fotek z Francie.

Ještě dál se pak vydal ministr zemědělství Marián Jurečka, který odcestoval až do Zambie. Netrávil tam ale dovolenou, šlo totiž o pracovní cestu.

„Je super vidět českou rozvojovou pomoc v praxi v Zambii, díky nám funguje inseminační stanice nic takového zde nebylo," komentoval svou misi Jurečka.

To jeho stranický šéf Pavel Bělobrádek má sice dovolenou, rozhodl se ale, že si odpočine od všeho a proto naznačil, že moderní technologie si s sebou zřejmě brát nebude.

Související:

Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky