Problémy na cestě vyřeší jeden click

ČSOB Leasing v rámci své asistenční služby ČSOB Leasing Assistance a ve spolupráci s poskytovatelem komplexních motoristických služeb ÚAMK spustil novou mobilní aplikaci pro řidiče. Slučuje v sobě všechny užitečné informace – od dopravní situace po navigaci k nejbližšímu partnerskému servisu. Aplikaci si může stáhnout kdokoli.

Ilustrační fotografie
reklama

Klienti operativního leasingu od ČSOB Leasing se sjednanou asistenční službou využijí navíc řadu výhod. Řidič si jediným tlačítkem přivolá pomoc, aplikace si za něj navíc pamatuje důležité údaje včetně služeb vázaných na asistenční kartu a aktuálních GPS souřadnic.

„Jde o určitou formu navigace a dopravního zpravodajství v jednom, kterou jsme doplnili o funkce šité na míru našim klientům,“ popisuje Ing. Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva a obchodní ředitel společnosti a dodává: „Aplikace uživateli řekne, jak je daleko od nejbližší autoopravny a nasměruje ho k vhodnému partnerskému servisu nebo pneuservisu podle oblasti, ve které se zrovna pohybuje.“ Partneři jsou v aplikaci tříděni dle toho, jaké služby klient aktuálně využívá a které tedy mají být a budou poskytnuty řidiči bez úhrady v hotovosti na vrub ČSOB Leasing.

Pokud se řidič k nebližšímu servisu nemůže dopravit nebo se stal účastníkem nehody, aplikace obsahuje přímé číslo na nonstop dispečink ČSOB Leasing Assistance a současně všechna tísňová čísla na jednom místě. V aplikaci je uložena virtuální asistenční karta klienta s jeho údaji a seznamem asistenčních služeb vázaných na kartu.

Aplikace zároveň průběžně generuje GPS souřadnice aktuální polohy klienta. Data o uživateli včetně souřadnic volajícího lze při kontaktování callcentra odeslat do systému dispečera a řidič je přitom stále vidí na svém displeji mobilního telefonu. „Dopravní nehody nebo poruchy nezažíváme denně. Proto se může stát, že si řidič ve stresové situaci nebude schopný vzpomenout na důležité údaje, které po něm operátor tísňové linky vyžaduje. Aplikace shromažďuje všechny tyto nutné informace, které v případě potřeby a souhlasu řidiče přenese na dispečink,“ dodává Ivo Ščuka, ředitel týmu Full Service Leasing.

Nejen, když je nejhůř

Aplikace ČSOB Leasing Asistent mimo jiné zobrazuje dopravní situaci po celé ČR, upozorní na nehody nebo uzavírky. Uživatel má také k dispozici online záznamy z dopravních kamer a stupně dopravy v nejbližším okolí. Pro cestovatele je součástí turistický průvodce s uceleným přehledem informací z více jak 40 zemí Evropy.

Platforma funguje v prostředí Android a je volně ke stažení na Google Play s tím, že benefitní služby související s ČSOB Leasing Assistance jsou jako možný bonus připraveny výhradně pro zákazníky operativního leasingu ČSOB Leasing.

Témata: mobily | čsob | ÚAMK
Loading...

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky