Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a úterý 22. června

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Nad střední Evropou se bude nadále vlnit frontální rozhraní oddělující teplý vzduch na východě od chladnějšího na západě, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až zataženo, přechodně až polojasno. Místy přeháňky nebo občasný déšť, ojediněle bouřky, i silné. Nejnižší teploty 19 až 15 °C. Slabý proměnlivý nebo severní vítr 2 až 5 m/s, v bouřkách přechodně zesílí. KOMENTÁŘ METEOROLOGA: Ojediněle se vyskytnou velmi silné bouřky s nárazy větru kolem 20 m/s, úhrny kolem 30 mm nebo kroupami. Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup Počasí přes den (07-24): Oblačno až zataženo, přechodně až polojasno. Místy, během dne na většině území přeháňky nebo občasný déšť, místy bouřky, ojediněle velmi silné. Nejvyšší teploty 24 až 28 °C, při déletrvající zmenšené oblačnosti kolem 30 °C. Slabý proměnlivý nebo severní vítr 1 až 4 m/s, v bouřkách přechodně zesílí. KOMENTÁŘ METEOROLOGA: Ojediněle se vyskytnou velmi silné bouřky s úhrny kolem 50 mm, kroupami a nárazy větru kolem 25 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav, večer silný vzestup

Témata:  počasí bouřky mraky

Aktuálně se děje

14. června 2024 9:44

13. června 2024 13:35

12. června 2024 11:13

12. června 2024 10:38

Léto je zátěž pro laky karoserií, zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku

Pravidelné mytí karoserie je nejenom vizitkou majitele, ale také důležitým nástrojem péče o automobil. Letní měsíce navíc mohou být pro laky karoserií problém a takzvaně zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku. V tomto období je tedy třeba mýt vůz častěji a operativněji. Jak vybrat správnou automyčku? Každý typ má své výhody a nevýhody. Na co si dát také pozor?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy