Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Řidiče potrápí mlhy. Předpověď počasí na noc a úterý 17. prosince

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Mezi brázdou nízkého tlaku vzduchu nad západní Evropou a tlakovou výší se středem nad východní Evropou bude na naše území proudit velmi teplý vzduch od jihozápadu až jihu, zejména ve vyšších vrstvách atmosféry, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Zataženo nízkou oblačností nebo i mlhy. Na horách a ojediněle i jinde polojasno. Nejnižší teploty 7 až 3 °C, v západní polovině Čech a na Moravě při zeslabení větru místy až 0 °C. Slabý jihovýchodní nebo proměnlivý vítr 1 až 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Zataženo nízkou oblačností nebo i mlhy. Na horách a během dne postupně místy i jinde polojasno. Nejvyšší teploty 4 až 8 °C, při zmenšené oblačnosti kolem 10 °C. Slabý jihovýchodní nebo proměnlivý vítr 1 až 4 m/s, na východě a severovýchodě vítr mírný jižní až jihozápadní 4 až 7 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé, během dne většinou dobré

Témata:  počasí mlha

Aktuálně se děje

27. května 2024 11:26

26. května 2024 11:09

Evropské banky v Rusku vícenásobně navyšují své tamní zisky, ovšem díky Putinově válečné ekonomice

Dny Raiffeisenbank v Rusku jsou zřejmě sečteny. Vláda USA nyní „Rajfce“ hrozí, že ji odpojí od dolaru, pokud by z Ruska neodešla. Přitom na hrubém zisku celé rakouské nadnárodní skupiny Raiffeisen Bank International, působící i v Česku, se ruský trh podílí z více než 50 procent; od invaze Ruska na Ukrajinu dále narostl. Hrozba USA ale zřejmě banku přiměje prodat svůj ruský majetek, čítající v přepočtu zhruba 120 miliard korun, za symbolický jeden rubl. Už nyní pro ni celá záležitost představuje značné reputační riziko.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy