Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a středu 29. ledna. Na horách bude sněžit

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Po jižní straně oblasti nízkého tlaku vzduchu nad severozápadní Evropou bude k nám od západu proudit chladný a vlhký vzduch, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až polojasno, ojediněle, na horách místy, sněhové přeháňky, zpočátku v polohách pod 300 m i smíšené. Nejnižší teploty +1 až -3 °C, ojediněle tvorba náledí. Čerstvý, postupně mírný západní až jihozápadní vítr 3 až 7 m/s, zpočátku místy s nárazy kolem 15 m/s. Tlaková tendence: slabý vzestup Rozptylové podmínky: dobré Počasí přes den (07-24): Proměnlivá oblačnost, místy, zejména na horách, sněhové přeháňky, během dne v polohách pod 400 m i smíšené nebo dešťové. Nejvyšší teploty 2 až 6 °C. Mírný, během dne přechodně čerstvý západní vítr 4 až 8 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s. KOMENTÁŘ METEOROLOGA: Na horách ojediněle tvorba sněhových jazyků. Tlaková tendence: slabý vzestup Rozptylové podmínky: dobré

Témata:  počasí hory

Aktuálně se děje

17. července 2024 15:29

16. července 2024 10:49

Půjčování lodí a šlapadel: Jak se chovat na vodě

Letní měsíce a stále častější tropické teploty lákají stále více lidí k vodním radovánkám. I pro ty však platí různá pravidla. Věděli jste, že i při projížďce na šlapadle se z vás stává účastník plavebního provozu, který by měl znát jeho základní pravidla a postup v krizových situacích? A víte, na co si dát pozor v půjčovně lodí nebo jiných plavidel?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy