Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

O víkendu se výrazně oteplí. Předpověď počasí na noc a sobotu 10. dubna

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Do střední Evropy bude postupovat od západu studená fronta. Před ní k nám bude proudit teplý vzduch od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až polojasno, na severozápadě Čech k ránu až zataženo a ojediněle déšť nebo mrholení. Nejnižší teploty 5 až 1 °C. Slabý jihozápadní až jižní vítr 1 až 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Počasí přes den (07-24): Oblačno až polojasno, v severozápadní polovině Čech až zataženo a ojediněle déšť nebo mrholení. Nejvyšší teploty 15 až 19 °C, na severozápadě a severu Čech kolem 13 °C, v 1000 m na horách kolem 9 °C. Mírný jihozápadní až jižní vítr 2 až 6 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý pokles

Témata:  počasí jaro

Související

Aktuálně se děje

15. prosince 2025 12:41

4. prosince 2025 10:58

28. listopadu 2025 13:23

26. listopadu 2025 11:04

Odborníci i zákon mají jasno. Upravený státní rozpočet má dodat stávající vláda

Předložení návrhu rozpočtu na další rok je klíčovou povinností každé české vlády. Daňoví poplatníci si ji za to platí. Za to, aby rozpočtovala užití jejich vybraných daní a odvodů. Momentálně, jako vždy, má Česko jen jednu vládu. Tu Fialovu. Žádné dvojvládí neexistovalo, neexistuje a existovat nebude. I když je Fialova vláda v demisi, stále vládne. A stále tak má povinnost předložit návrh rozpočtu na rok 2026.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy