Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Mlhavé počasí s mrholením nepotěší. Předpověď na noc a úterý 22. října

mlha
mlha
Foto: Pixabay

Kolem tlaková výše nad jihovýchodní Evropou k nám bude pokračovat příliv teplého vzduchu od jihozápadu až jihu, zejména ve vyšších vrstvách atmosféry, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Na většině území mlhy nebo nízká inverzní oblačnost. Zpočátku místy, postupně jen ojediněle jasno nebo skoro jasno, zejména na horách. Ojediněle mrholení. Nejnižší teploty 12 až 8 °C, při déletrvajícím vyjasnění kolem 6 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s nebo klidno. Tlaková tendence: slabý vzestup Rozptylové podmínky: nepříznivé Počasí přes den (07-24): Na většině území mlhy nebo zataženo nízkou inverzní oblačností. Ojediněle mrholení. Zpočátku ojediněle, postupně místy jasno nebo skoro jasno, zejména na horách a na severovýchodě území. Nejvyšší teploty 12 až 16 °C, při malé oblačnosti kolem 19 °C, v 1000 m na horách kolem 14 °C, v Beskydech až 17 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s nebo klidno. Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý pokles Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé až nepříznivé

Témata:  počasí mlha

Aktuálně se děje

12. července 2024 20:18

11. července 2024 4:30

Oscarový herec George Clooney vyzval demokraty, ať vymění Bidena

Oscarový herec a významný sponzor americké Demokratické strany George Clooney ve středu vyzval prezidenta Joea Bidena k ukončení jeho volební kampaně. V článku pro New York Times Clooney také apeloval na ostatní představitele strany, aby na srpnovém zasedání vybrali jiného kandidáta.

Zdroj: Julie Jarošová

Další zprávy