Nevídané. Babiš s Fialou si vyměnili dárky k Vánocům, uhádnete jaké?

Poslanecká sněmovna byla svědkem nevídaného obdarování. Rivalové v boji o elektronickou evidenci tržeb, opoziční šéf ODS Petr Fiala a ministr financí Andrej Babiš (ANO) si předali dárky k Vánocům. Nutno podotknout, že opravdu tematické.

Diskuse: 4

Andrej Babiš
reklama

Ministr financí Andrej Babiš podporuje zavedení elektronické evidence tržeb, jejíž prostřednictvím by chtěl zlepšit výběr daní. Předseda ODS Petr Fiala je striktně proti a upozorňuje na šikanu živnostníků a přílišný dohled ze strany s tátu.

 

Vánoce ve Sněmovně

Včera se ve Sněmovně udála nevídaná věc. Mladá fronta DNES oslovila Petr Fiala a Andrej Babiš, zda by si v rámci jejich akce "Vánoční smíření" nemohli veřejně vyměnit dárky dle jejich výběru. Pan ministr dostal Farmu zvířat a 1984 od George Orwella, aby pochopil, proč se nám tak nelíbí některé jeho šmírovací výmysly jako EET a kontrolní hlášení k DPH. Petr Fiala dostal pokladničku.Veselé Vánoce všem :)

Zveřejnil(a) Občanská demokratická strana dne 23. prosinec 2015

I přesto se oba političtí představitelé dokázali spolu zasmát a vyměnit si dárky. Ministr dostal od Fialy Farmu zvířat a 1984 od George Orwella, aby "pochopil, proč se mu tak nelíbí některé jeho šmírovací výmysly jako EET a kontrolní hlášení k DPH."

Fiala dostal pro změnu tematickou pokladničku, kterou Babiš obdarovává na svém facebooku zejména malé děti.

Loading...

Diskuze: Nevídané. Babiš s Fialou si vyměnili dárky k Vánocům, uhádnete jaké?

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 4, poslední 30.11.-0001 00:00 Vložte komentář

Zobrazeny poslední 4 komentáře. Vstupte do diskuze Vložte komentář

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky