Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pátek 21. září

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Před studenou frontou, která začne později odpoledne přecházet od západu přes naše území, k nám vyvrcholí příliv velmi teplého vzduchu od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Většinou jasno. K ránu ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 15 až 11 °C. Slabý jižní až jihovýchodní vítr do 4 m/s.

Tlaková tendence: slabý až mírný poklesPočasí přes den (07-24):Jasno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Odpoledne a večer od severozápadu přibývání oblačnosti a později na většině území přeháňky, ojediněle i bouřky. Na východě srážky jen ojediněle. Nejvyšší teploty 25 až 29 °C, v Polabí a dolním Poohří až 31 °C, v 1000 m na horách kolem 22 °C. Slabý, postupně mírný jižní až jihozápadní vítr 3 až 7 m/s se bude večer od západu měnit na západní až severozápadní a na frontě přechodně zesílí na čerstvý s nárazy kolem 15 m/s, na horách kolem 20 m/s.

Tlaková tendence: mírný pokles, večer v Čechách mírný až silnývzestup

Témata:  počasí déšť

Aktuálně se děje

9. července 2024 11:05

8. července 2024 10:28

České stavebnictví se propadá. Ničí ho přílišná byrokracie

„Stavět v České republice je drahé, zdlouhavé a administrativně náročné. To může odrazovat velké zahraniční investory i české domácnosti, aby se pouštěli do nových projektů. Navíc stavebnictví nadále zatěžují stále relativně vysoké úrokové sazby a nedostatek pracovních sil,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy