Fitch ratings

Fitch Ratings Inc. je americká ratingová agentura a je jednou z „ velkých tří ratingových agentur “, další dvě jsou Moody's a Standard & Poor's . Je jednou ze tří celostátně uznávaných statistických ratingových organizací (NRSRO), které v roce 1975 určila americká Komise pro cenné papíry a burzy. Wikipedia

Fitch Ratings je ratingová agentura, která hodnotí životaschopnost investic ve vztahu k pravděpodobnosti selhání . Fitch je jednou ze tří největších mezinárodních ratingových agentur, spolu s Moody's a Standard & Poor's.

Ratingová stupnice agentury Fitch pro emitenty a emise je vyjádřena pomocí kategorií 'AAA' až 'BBB' (investiční stupeň) a 'BB' až 'D' (spekulativní stupeň) s dodatečným +/- pro úrovně AA až CCC indikující relativní rozdíly. pravděpodobnosti selhání nebo obnovy problémů.

Jsou oceněný poskytovatel úvěrových ratingů, komentářů a výzkumu. V této éře volatility a technologické transformace poskytujeme jasnost a vhled. Lidský vhled, který umožňuje našim klientům po celém světě činit lepší rozhodnutí.

Společnost Fitch Group je zcela vlastněna společností Hearst a tvoří ji: Fitch Ratings, globální lídr v oblasti úvěrových ratingů a výzkumu, a Fitch Solutions, přední poskytovatel dat, výzkumu a analýz. Fitch Group se dvěma centrálami v Londýně a New Yorku je vlastněna společností Hearst.

Související články

Aktuálně se děje

14. června 2024 9:44

13. června 2024 13:35

12. června 2024 11:13

12. června 2024 10:38

Léto je zátěž pro laky karoserií, zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku

Pravidelné mytí karoserie je nejenom vizitkou majitele, ale také důležitým nástrojem péče o automobil. Letní měsíce navíc mohou být pro laky karoserií problém a takzvaně zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku. V tomto období je tedy třeba mýt vůz častěji a operativněji. Jak vybrat správnou automyčku? Každý typ má své výhody a nevýhody. Na co si dát také pozor?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy

Ilustrační fotografie

Komentář

Vláda chce do vesmíru poslat českého astronauta, za 1,5 miliardy korun. Přitom říká, že veřejné finance jsou v rozvratu

Téměř po půl století Česko zřejmě vyšle do vesmíru svého člověka. Po Vladimíru Remkovi se má stát druhým Čechem v kosmu armádní stíhací pilot Aleš Svoboda. Nabídku na uskutečnění nákladné cesty dostala vláda už minulý rok. Tehdy však odmítla. Podle nynějších slov ministra dopravy Martina Kupky se více než miliardová investice mnohonásobně vrátí.