Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a středu 3. července

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Kolem tlakové níže nad Skandinávií bude do střední Evropy nadále proudit chladnější a vlhčí vzduch od severozápadu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):
Oblačno až zataženo, na východě zpočátku polojasno až jasno. V západní polovině Čech místy déšť nebo přeháňky. Nejnižší teploty 14 až 10 °C. Slabý západní nebo proměnlivý vítr 1 až 4 m/s.


Tlaková tendence: setrvalý stav


Počasí přes den (07-24):
Oblačno až zataženo, zpočátku v Čechách, postupně na Moravě a ve Slezsku místy déšť nebo přeháňky. Odpoledne ustávání srážek a přechodně polojasno. Později večer v Čechách opět místy déšť. Nejvyšší teploty 17 až 21 °C, v 1000 m na horách kolem 13 °C. Slabý západní až severozápadní, na východě až severní vítr 1 až 4 m/s.


Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý pokles

Témata:  počasí déšť

Aktuálně se děje

17. července 2024 15:29

15. července 2024 10:41

Český Green Deal je tu. Fialova vláda ho chce schválit nyní v čase dovolených. Jen pohonné hmoty kvůli němu mají zdražit o 10 Kč/l

V příštím týdnu má Fialova vláda na programu projednání opravdové „bomby“, totiž české verze Green Dealu. Ne náhodou během dovolených. Veřejnost má přes léto na starosti jiné, příjemnější věci. Ostatně balíček EU s názvem „Fit for 55“, klíčová složka celounijního Green Dealu, se před třemi lety schvaloval raději také během prázdnin.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy