Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Fortuna se dohodla s Českou poštou na prodeji losů

Fortuna se dohodla s Českou poštou na prodeji losů

Foto: Radek Sycha, MoneyMAG.cz

Fortuna Loterie podepsala smlouvu s Českou poštou, ta umožní prodej loterijních produktů od Fortuny na všech 3300 pobočkách pošty. Fortuna o tom blíže informovala v úterý.

Díky dohodě loterijní společnost od září 2012 nabídne stírací losy na poštách po celé republice.

"Dohoda s Českou poštou nám pomůže posílit prodej losů zejména v menších obcích. Pobočky pošty zde patří vedle trafik, čerpacích stanic a obchodů s potravinami k nejvhodnějším prodejním místům," vysvětlil Jiří Hosnedl, generální ředitel Fortuna Loterie.

Na trh se stíracími losy vstoupila Fortuna Loterie na jaře loňského roku. Od té doby uvedla 10 edicí losů. Je dceřinou společností Fortuna Entertainment Group.

Témata:  Česká pošta fortuna

Související

Aktuálně se děje

24. června 2026 12:15

10. června 2026 20:22

Plaga: první třída bez povinné angličtiny, druhý jazyk se přesune mezi volitelné

Ministerstvo školství chystá změny ve výuce cizích jazyků na základních školách. Zmizí povinnost učit angličtinu od první třídy a druhý cizí jazyk už nebude pro všechny žáky povinný. Školy budou mít víc volnosti v tom, jak výuku nastaví.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy

Práce v kanceláři

Firmy je přehlížejí, přitom jsou nejvěrnější. Řeč je o zaměstnancích 55+

Česká pracovní síla stárne a boj o zkušené talenty se zostřuje. Přesto většina firem stále nemá strategii, jak pracovníky ve věku nad 55 let získávat, rozvíjet a udržet, což ukazuje průzkum Randstad HR Trends 2026. Jde přitom o generaci, která vykazuje nejvyšší loajalitu a nejnižší fluktuaci. Data z dalšího průzkumu Workmonitor 2026 zase boří rozšířený stereotyp: tito pracovníci jsou často otevření i novým technologiím včetně umělé inteligence.