Profil editora - Natálie Novoměstská

Radovan Majer

Radovan Majer

redaktor

Od studií je jeho vášní ekonomie a finance. Krom toho sport, a aktivní běhání v přírodě.

Napište autorovi

Přečtěte si poučení o sbírání a ukládání informací, souvisejících s vaším dotazem.

Kaspersky Lab

USA zakázaly ruský antivirový software Kaspersky

Aktuality

Administrativa prezidenta Joea Bidena ve čtvrtek zakázala ruské firmě Kaspersky, která se zabývá kybernetickou bezpečností, poskytovat své oblíbené antivirové produkty ve Spojených státech kvůli obavám o národní bezpečnost, uvedlo americké ministerstvo obchodu.

Dr Pepper, ilustrační fotografie

Dr Pepper předběhl Pepsi a stal se druhou nejprodávanější limonádou v USA

Aktuality

Coca-Cola je dlouhodobě nejprodávanější limonádou v Americe, ale její rival Pepsi nyní utrpěl hořkou porážku. Dr Pepper se nově vyhoupl na druhé místo v prodejích v USA. Tato limonáda, která dříve oslovovala jen malou skupinu věrných fanoušků, nyní dobývá trh a stává se globálním hitem.

EUR

Brusel je pro europoslance zlatý důl. Plat 10 tisíc eur a vysoké benefity

Aktuality

V pátek a sobotu jsme vybírali 21 zástupců do Evropského parlamentu, kteří nás budou zastupovat následujících pět let. Věděli jste, že mandát europoslance přináší nejen pohádkovou finanční odměnu, ale i další výhody? Zjistěte, jaké benefity čekají na naše nové europoslance – některé z nich vás opravdu překvapí!

Ilustrační fotografie

Zahraniční obchod roste, průmyslu a stavebnictví se nedaří

Ekonomika

Odborník z poradenské skupiny Moore Czech Republic Petr Kymlička napsal pro MoneyMAG.cz komentář k vývoji průmyslové produkce, stavebnictví a zahraničního obchodu v dubnu 2024. Poskytuje tak aktuální pohled na klíčové ekonomické sektory a jejich dynamiku, reflektující současné trendy a výzvy v české ekonomice.

online prodejce Shein

Produkty Shein obsahují vysoké množství toxických chemikálií

Aktuality

Obří singapurská online společnost zaměřující se na levnou módu prodávanou skrze e-shop, podobně jako Tema a Alibaba, si stále více zasluhuje nechtěnou pozornost kvůli svým prodejním praktikám, vykořisťovatelské pracovní politice a možnému poškození životního prostředí.

Aktuálně se děje

22. června 2024 12:06

21. června 2024 10:11

21. června 2024 9:46

Předpověď počasí na noc a sobotu 22. června

Za zvlněnou studenou frontou, která postoupí ze střední Evropy dále k východu, se k nám začne rozšiřovat výběžek vyššího tlaku vzduchu od západu, informuje ČHMÚ.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy