Veselé Vánoce vám přeje redakce serveru MoneyMAG.cz

Redakce ekonomického serveru MoneyMAG.cz patřícího do mediální skupiny INCORP a.s. přeje svým čtenářům příjemné prožití vánočních svátků a bohatého ježíška.

vánoce
reklama

Vážení a milí čtenáři, 

rádi bychom vám popřáli klidné, šťastné a veselé Vánoce. Každému z vás přejeme bohatou nadílku pod vánočním stromečkem, chutnou štědrovečerní večeři a chvíle plné radosti a štěstí strávenou s vašimi blízkými.

Nezapomínejme však, že zažíváme už druhé vánoční svátky - s nadsázkou řečeno - protkané vůní dezinfekce, která naznačuje, v jak těžké době se nacházíme. Pandemie koronaviru každý den ovlivňuje naše životy a ani dnešek není výjimkou. Ne každý má totiž tu možnost strávit svátky s bližními.

Některé zaměstnávají pracovní povinnosti, jiní se rozhodli ze strachu z nákazy s rodinou nesetkávat, nebo musí strávit dnešní den v nemocnici či v karanténě. I proto, prosíme, dbejme na opatrnost a nezapomínejme ani v tento sváteční den na elementární pravidla, která zachraňují životy. 

Navzdory všem strastem současné doby jsou ale Vánoce především svátky klidu, lásky a pohody. Buďte proto s lidmi, které máte rádi a užívejte si sváteční pohodu a lásku svých bližních, protože právě o ní je pravý duch Vánoc. 

Vaše redakce

Témata: vánoce | MoneyMAG.cz
Loading...

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky