Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Veselé Vánoce vám přeje redakce serveru MoneyMAG.cz

vánoce
vánoce
Foto: Pixabay

Redakce ekonomického serveru MoneyMAG.cz patřícího do mediální skupiny INCORP a.s. přeje svým čtenářům příjemné prožití vánočních svátků a bohatého ježíška.

Vážení a milí čtenáři, 

rádi bychom vám popřáli klidné, šťastné a veselé Vánoce. Každému z vás přejeme bohatou nadílku pod vánočním stromečkem, chutnou štědrovečerní večeři a chvíle plné radosti a štěstí strávenou s vašimi blízkými.

Nezapomínejme však, že zažíváme už druhé vánoční svátky - s nadsázkou řečeno - protkané vůní dezinfekce, která naznačuje, v jak těžké době se nacházíme. Pandemie koronaviru každý den ovlivňuje naše životy a ani dnešek není výjimkou. Ne každý má totiž tu možnost strávit svátky s bližními.

Některé zaměstnávají pracovní povinnosti, jiní se rozhodli ze strachu z nákazy s rodinou nesetkávat, nebo musí strávit dnešní den v nemocnici či v karanténě. I proto, prosíme, dbejme na opatrnost a nezapomínejme ani v tento sváteční den na elementární pravidla, která zachraňují životy. 

Navzdory všem strastem současné doby jsou ale Vánoce především svátky klidu, lásky a pohody. Buďte proto s lidmi, které máte rádi a užívejte si sváteční pohodu a lásku svých bližních, protože právě o ní je pravý duch Vánoc. 

Vaše redakce

Témata:  Vánoce

Aktuálně se děje

13. června 2024 13:35

12. června 2024 11:13

11. června 2024 10:10

Inflace je nižší, než se čekalo, koruna oslabuje

Květnová inflace v Česku byla nižší, než se čekalo. Meziročně činila 2,6 procenta, zatímco meziměsíčně stagnovala. V meziročním vyjádření jde o znatelné zpomalení z dubnové úrovně 2,9 procenta. Trh tak nízkou květnovou inflaci nečekal, pročež koruna v reakci oslabila nad 24,70 za euro – do tohoto pásma se vrátila po necelém týdnu. 

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy