S Cashbotem budete mít faktury proplacené do druhého dne

Představte si, jaké by to bylo dostat zaplaceno hned druhý den po odeslání faktury. To by se to podnikalo, že? Nemusí to však být jen nedostižný sen, existuje totiž způsob, jak toho dosáhnout. Jmenuje se Cashbot! (PR článek)

CZK
reklama

S dlouhou splatností faktur se potýká řada podnikatelů i malých firem a nehraje roli, jestli jsou na začátku podnikání nebo působí na trhu už řadu let. Často tuto situaci řeší půjčkami nebo revolvingovými úvěry, to jim však může přinést problémy v případě, že je nebudou schopni splácet. A v některých případech na ně ani nedosáhnou.

Peníze do 24 hodin na účtu

Cashbot má oproti takovým řešením řadu výhod. Jednou z největších je rychlost. Peníze z faktur totiž budete mít k dispozici do 24 hodin od nahrání faktury do systému. Nemusíte tedy čekat na splatnost faktury a nechat stát své rozvojové ani jiné aktivity.

Všechno zařídíte on-line, nemusíte chodit na žádné pobočky ani nikam jinam. Registrace je velmi snadná a rychlá, nepotřebujete ani hromady papírů a dokumentaci, bude vám stačit dva doklady totožnosti a výpisy z účtu.

Kdy o profinancování faktury požádat?

V podstatě můžete o proplacení faktury požádat, hned po odeslání faktury odběrateli. Cashbot vaši fakturu posoudí, a pokud je vše v pořádku, peníze vám převede na účet. Nemusíte se ani bát, že by někdo z vašich odběratelů zjistil, že jste využili služeb Cashbotu, pro odběratele se totiž nic nemění, fakturu hradí přímo vám.. Fakturu si navíc můžete pojistit pro případ, že by odběratel nezaplatil fakturovanou částku. S vymáháním vaší pohledávky vám pak pomůže pojišťovna.

Kolik profinancování faktury stojí?

Financovat si můžete až 80 % z hodnoty faktury. Konkrétní částka, kterou budete financovat, se může pohybovat mezi 3 000 Kč až 500 000 Kč. Kolik přesně si můžete nechat profinancovat, se dozvíte při registraci, kdy je vám stanoven rámcový limit. Na vrácení peněz máte dost času, takže se nemusíte stresovat nedostatkem finančních prostředků. Ke splatnosti faktury totiž Cashbot připočítává ještě 30 dní navíc.

Další výhodou je i to, že znáte konečnou cenu předem, Cashbot neúčtuje za své služby žádné skryté poplatky. Poplatek za financování faktury je závislý na její hodnotě a datu splatnosti.

Často podobné služby využívají firmy, z oborů, kde je dlouhá splatnost na denním pořádku. Obvykle je to zemědělství, stavařina, zdravotnictví, velkoobchody nebo e-shopy. Registrovat se však může každá firma nebo živnostník, který to potřebuje. Podmínkou je délka činnosti alespoň jeden rok a také finanční bezúhonnost.

Nezastavujte podnikání proto, že teď zrovna nemáte peníze na účtu. Vaše cashflow si můžete vylepšit díky Cashbotu. Místo toho, aby se vám na stole hromadily pohledávky a příjmy vám ležely v neproplacených fakturách, budete mít ve všem pořádek a s klidem se můžete soustředit na svou práci a růst firmy.

Doporučujeme

Související:

Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky