Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a středu 19. ledna

ilustrační fotografie
ilustrační fotografie
Foto: Michael Zelinka / INCORP images

Tlaková výše se bude ze střední Evropy přesouvat k jihovýchodu. Večer začne počasí u nás ovlivňovat od severozápadu studená fronta, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Zataženo nízkou oblačností, místy mlhy, i mrznoucí. Zpočátku místy, postupně jen ojediněle polojasno až jasno. Nejnižší teploty 0 až -4 °C, při malé oblačnosti ojediněle až -7 °C. Slabý proměnlivý nebo jihozápadní vítr do 4 m/s.Tlaková tendence: slabý pokles

Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé

Počasí přes den (07-24):Zataženo nízkou oblačností, místy mlhy, zpočátku i mrznoucí. Ojediněle, postupně na většině území polojasno až jasno. Večer od severozápadu přibývání frontální oblačnosti a na západě a severu místy sněžení, pod 400 m i déšť se sněhem. Nejvyšší teploty -1 až +3 °C, při déletrvajícím slunečním svitu až +6 °C, v 1000 m na horách kolem -2 °C, na Šumavě až +2 °C. Slabý jihozápadní až jižní vítr 1 až 4 m/s, na severovýchodě během dne místy vítr mírný 3 až 7 m/s. Večer bude vítr zesilovat.

Tlaková tendence: mírný poklesRozptylové podmínky: mírně nepříznivé, postupně dobré

Témata:  počasí

Aktuálně se děje

14. června 2024 9:44

13. června 2024 13:35

12. června 2024 11:13

12. června 2024 10:38

Léto je zátěž pro laky karoserií, zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku

Pravidelné mytí karoserie je nejenom vizitkou majitele, ale také důležitým nástrojem péče o automobil. Letní měsíce navíc mohou být pro laky karoserií problém a takzvaně zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku. V tomto období je tedy třeba mýt vůz častěji a operativněji. Jak vybrat správnou automyčku? Každý typ má své výhody a nevýhody. Na co si dát také pozor?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy