Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

D8 u Ústí nad Labem je od rána uzavřená, jeden řidič zemřel

Dopravní nehoda, ilustrační fotografie
Dopravní nehoda, ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Dálnice D8 u Ústí nad Labem je od rána uzavřená ve směru na Prahu kvůli nehodě dvou kamionů. Jeden z řidičů při ní zemřel. ČTK to řekla policejní mluvčí Šárka Poláčková. Podle hasičů je druhý řidič zraněný. Omezení podle Poláčkové potrvá odhadem do 16:00. Řidiči by měli využít objízdnou trasu.

"Na dálnici probíhá úklid a překlad," řekla po půl jedné ČTK Poláčková. Po nehodě jsou na komunikaci střepy a kusy plechu. Podle mluvčího krajských hasičů Lukáše Marvana se o úklid starají majitelé vozidel, hasiči zásah ukončili.

Nehoda se stala zhruba na 77. kilometru. "Hasiči vyprostili zemřelého a uklidili vyteklé provozní náplně havarovaných kamionů," uvedli ráno na twitteru ústečtí hasiči. Druhý z řidičů skončil v nemocnici.

Témata:  dopravní nehody dálnice záchranná služba

Aktuálně se děje

17. července 2024 15:29

15. července 2024 10:41

Český Green Deal je tu. Fialova vláda ho chce schválit nyní v čase dovolených. Jen pohonné hmoty kvůli němu mají zdražit o 10 Kč/l

V příštím týdnu má Fialova vláda na programu projednání opravdové „bomby“, totiž české verze Green Dealu. Ne náhodou během dovolených. Veřejnost má přes léto na starosti jiné, příjemnější věci. Ostatně balíček EU s názvem „Fit for 55“, klíčová složka celounijního Green Dealu, se před třemi lety schvaloval raději také během prázdnin.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy