Nagyová prý dřela jako kůň a my platili Nečasovi skvěle vydržovanou milenku

Politický komentátor a publicista Miroslav Macek věnuje jako spoluzakladatel ODS zvýšenou pozornost jednomu ze svých kolegů, bývalému předsedovi vlády Petru Nečasovi. Dnes se také více zaměřil na obchodní řetězec Kaufland.

Diskuse: 0

Ilustrační fotografie
reklama

Petr Nečas odmítl, že by jeho tehdejší manželku Radku sledovala vojenská rozvědka. "Nicméně jsem vypovídal pravdu a nic než pravdu, a tím pádem mohu pouze zopakovat to, co říkám od roku 2013, že podle mého nejlepšího přesvědčení k žádné nezákonné činnosti nedošlo," tvrdí.

S tím ale Macek nesouhlasí. "Pravdu a nic než pravdu nám také všem říkal, když měsíce a měsíce vehementně popíral, že by s Janou Nagyovou něco měl. Jen dřela jako kůň... a my mu holt ze svých daní platili skvěle vydržovanou milenku," podotkl.

Svěřil se také s tím, že mu přistály v poštovní schránce reklamní noviny Kauflandu s velkým červenomodrobílým srdcem na titulní straně a s heslem „Z lásky k Česku". "Pod srdcem byla reklama na zlevněnou čokoládu Milka (Mondeléz International s výrobními závody v Lörrachu (Německo), Bludenzi (Rakousko), Svoge (Bulharsko), Bratislavě (Slovensko), Braşově (Rumunsko), Jankowicích (Polsko) a Trostaněci na Ukrajině) a dále na zlevněné limonády Mirinda, 7 UP a Pepsi (PepsiCo Inc. se stáčírnami v Praze a Teplicích nad Metují.)," píše na webu Viditelný Macek.

"Kéž by, vzhledem k té deklarované převeliké lásce k Česku, utráceli i vydělané dividendy u nás! Nyní ročně odtéká na dividendách z Česka na 300 miliard korun (30.000.- Kč na občana) . Odliv peněz z České republiky je jedním z nejvyšších v Evropě..." dodal.

Loading...

Diskuze: Nagyová prý dřela jako kůň a my platili Nečasovi skvěle vydržovanou milenku

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky