Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Andrej Babiš: Byli jsme stokrát podvedeni

Andrej Babiš: Byli jsme stokrát podvedeni

Foto: Lukáš Henzl, MoneyMAG.cz

Hnutí ANO se stále snaží odstřihnout od nálepky Věci veřejné 2. Mnoho voličů se totiž obává, že strana dalšího, tentokrát ještě majetnějšího, boháče je zklame stejně, jak strana Víta Bárta. Naposledy se o to pokusil Andrej Babiš.

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš pravidelně tweetuje na sociální síti. Jeho zatím poslední příspěvek byl velmi útočný. Tvrdí, že čeští občané byli už mnohokrát podvedeni.

"Náš národ byl podveden 100krát, od kupónky, družstevní záložny, šmejdy, lichvu až po Věci veřejné. Věřím, že tentokrát se nám změna povede," napsal Babiš.

Hnutí ANO má velmi dobře nakročeno pro vstup do sněmovny. Preference se pohybují stabilně nad 10 procenty a v některých je dokonce ANO na druhém místě za dominantní ČSSD.

Témata:  Andrej Babiš

Aktuálně se děje

4. prosince 2025 10:58

28. listopadu 2025 13:23

24. listopadu 2025 17:55

Důchody v roce 2026 porostou. Průměrná penze se dostane na nové maximum

Důchody se od ledna 2026 opět zvednou. MPSV zveřejnilo přesné parametry valorizace i aktuální čísla o hospodaření sociálního systému. Podle odhadů ČSSZ je zatím letošní bilance mírně přebytková.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy