Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 3. ledna

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Mezi tlakovou výši nad Britskými ostrovy a tlakovou níži nad východní Evropou k nám bude proudit studený a vlhký vzduch od severu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až polojasno. Místy, zejména na horách sněhové přeháňky. Nejnižší teploty -2 až -6 °C, místy tvorba zmrazků a náledí. Čerstvý severozápadní vítr 4 až 8 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s, na horách na severu kolem 20 m/s, na západě Čech vítr mírný. Od 600 m místy tvorba sněhových jazyků, nad 800 m i závějí. Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý vzestup Rozptylové podmínky: dobré Počasí přes den (07-24): Zpočátku oblačno až polojasno a místy sněhové přeháňky. Postupně zataženo až oblačno a na většině území sněhové přeháňky, na horách četnější. Večer částečné ubývání oblačnosti a srážek (sněhové přeháňky místy, zejména na horách). Nejvyšší teploty -4 až 0 °C, v 1000 m na horách kolem -7 °C. Čerstvý severozápadní vítr 4 až 8 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s, na horách na severu kolem 20 m/s, bude odpoledne a večer slábnout. Od 600 m místy tvorba sněhových jazyků, nad 800 m i závějí. Tlaková tendence: slabý vzestup Rozptylové podmínky: dobré

Témata:  počasí sníh

Aktuálně se děje

12. dubna 2025 15:41

11. dubna 2025 10:26

9. dubna 2025 11:15

7. dubna 2025 10:00

6. dubna 2025 16:05

Elon Musk vrazil Trumpovi kudlu do zad... Miliardář chce otevřít hranice a zrušit cla mezi EU a USA

Elon Musk překvapil prohlášením, že by mezi Spojenými státy a Evropou nejraději zrušil veškerá cla a umožnil volný pohyb. Šéf Tesly a SpaceX to řekl na kongresu italské Ligy, čímž se dostal do ostrého rozporu s aktuální politikou prezidenta Donalda Trumpa, jenž tento týden oznámil zavedení 20procentních cel na zboží z EU. Média proto mluví o „zradě“ ze strany Trumpova poradce.

Zdroj: Radovan Majer

Další zprávy