Lidstvo čeká pohroma? Má to být už brzy, varují vědci
Téměř dva miliony lidí zemřou každoročně v důsledku nedostatku pitné vody. Vědci přitom odhadují, že do 15 let bude až polovina obyvatel naší planety žít v oblastech trpících nedostatkem životadárné tekutiny. Informuje server BBC.