Nejlevnější a nejdražší benzinky v Česku: Kde určitě netankovat?

Léto je v plném proudu a mnozí z nás cestují na dovolenou či na nějaký výlet. Pokud jedete autem, určitě vás zajímá, kde můžete výhodně natankovat, a kterým čerpacím stanicím byste se měli raději vyhnout. Připravili jsme pro vás přehled čerpacích stanic s nejlevnějším a nejdražším naturalem a naftou.

660

Nejlevnější benzin (natural 95) seženete překvapivě v Praze. OMV v Praze v ulici 5. května směrem do centra ho prodává za 33,40 Kč. O korunu dráže se natural prodává v Břestu na čerpací stanici Q group. Za 34,50 Kč pak natankujete například u Albertu v Havlíčkově Brodě, v Jihlavě na Patrol Mobile nebo na Tank ONO v Trutnově.

Jedna jediná benzinka podle portálu TankujLevněji.cz prodává benzin (natural 95) nad psychologickou hranicí 40 korun. Agip v Praze na Chodvě v ulici Na Jelenách ho prodává za 40,20 Kč. Těsně pod 40 korun za 39,90 Kč natural prodává hned několik benzinek na dálnici D5, D1 a D11. Kraluje mezi nimi OMV, ale v Rudné za tuto cenu benzin nabízí Benzina Plus.

Vůbec nejlevnější naftu v republice podle webu TankujLevněji.cz seženete u Albertu v Čestlicích a u čerpací stanice Q group v Břestu. Obě benzinky ji prodávají za 33, 30 korun. Pod 34 korun naftu prodává i Tesco v Jihlavě - za 33,80 Kč.

Nejdražší naftu tradičně natankujete na dálnicích. OMV na dálnici D1 a D5 ji prodává za 39,90 korun hned na několika čerpacích stanicích.

Témata: pohonné hmoty

Související:

Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky