Nejžádanějším zaměstnavatelem v ČR je společnost Google

Nejžádanějším zaměstnavatelem letošního roku se v rámci České republiky stala společnost Google, druhou příčku obsadila skupina ČEZ a na třetím místě skončila ČSOB, vyplývá to z průzkumu provedeného mezi studenty vysokých škol. Ve středu o tom informoval organizátor soutěže Klub zaměstnavatelů.

reklama

Další kategorie, kterými jsou Osobnost HR, Cena personalistů, Zaměstnavatel bez bariér, Progresivní zaměstnavatel a Sodexo Zaměstnavatel desetiletí, budou vyhlášeny 17. října letošního roku. Sběr dat, podle kterých budou stanoveni vítězové, proběhne podle informací organizátorů v létě.

Průzkum mezi studeny ekonomických a technických univerzit prováděného společností Ipsos Tambor se letos zúčastnilo 3 079 respondentů.

Klub zaměstnavatelů byl založen v listopadu 2011. Jeho členy jsou podniky s celostátní úrovní v jednotlivých regionech, z nichž je složena Rada týmu expertů Klubu. Ten v současné době pracuje na třech projektech, které jsou: zapojení lidí po padesátce do aktivní kariéry, podpora zájmu o technické školy od ZŠ a pomoc ženám po rodičovské dovolené vrátit se zpět do pracovního života.

Témata: zaměstnanci | google

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky