Sazka spouští novou číselnou loterii - Kasička

Od pondělí uvádí Sazka na trh novou číselnou loterii Kasička. Informoval o tom mluvčí společnosti Sazka sázková kancelář Václav Jalovecký.

660
reklama

Losování 6 čísel ze 49 bude probíhat dvakrát denně. Sázející mohou volit mezi čtyřmi druhy sázek nebo je uplatnit všechny najednou v jediné sázence. Tři druhy sázek mají pevně stanovenou cenu 20 Kč, kombinovanou sázku lze uplatnit od 10 Kč. Sázející budou znát předem možnou výši výher. Například, vsadí-li sázející 20 korun a uhodne 5 čísel ze 6, bude bohatší o rovný jeden milion korun.

"Na začátku letošního roku jsme slíbili, že v průběhu prvního pololetí uvedeme na trh novou číselnou loterii, která zatraktivní a rozšíří nabídku stávajících her. Držíme slovo a věříme, že nová hra Kasička, která nabízí výhry dvakrát denně, si brzy najde svůj okruh spokojených sázejících," uvedla Jana Studničková, obchodní a marketingová ředitelka Sazky.

Sázky bude možné uzavírat u terminálů Sazky buď osobně vyplněnou sázenkou s vlastními čísly, nebo náhodným tipem.

Sazka sázková kancelář převzala k 1. listopadu 2011 podnikatelskou činnost Sazka, která se na jaře 2011 dostala do insolvence a poté do konkurzu. Nyní tak provozuje největší loterijní společnost v České republice. Hlavními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka. Kromě číselných loterií jsou v produktové nabídce stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry.

Druhým pilířem jsou neloterní produkty, kde stěžejní postavení zaujímá dobíjení mobilních telefonů, prodej vstupenek a zprostředkování plateb za služby a zboží. Své produkty Sazka sázková kancelář poskytuje prostřednictvím sítě 6300 prodejních míst umístěných po celé České republice. Vlastníky společnosti jsou skupiny KKCG a PPF.

Témata: sazka

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky