Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Agresivní napadení dvou exekutorů!

Před panelovým domem ve Velkých Losinách na Šumpersku v pondělí kolem poledne měli dva muži zbít exekutory, kteří chtěli na zabavený vůz instalovat botičku. Exekutoři skončili v nemocnici, uvedl v úterý agentuře Mediafax policejní mluvčí Josef Bednařík.

Dva soudní exekutoři instalovali na zabavené auto před domem botičku a vše natáčeli na kameru. Přiběhli k nim dva muži (33 a 38 let) a začali na ně křičet a vulgárně je urážet. Osmatřicetiletý muž jim utrhl objektiv kamery, který odhodil. Mladší muž pak fyzicky napadl jednoho z vykonavatelů a povalil ho na zem.

"Napadeného několikrát kopl kolenem a nohou do hlavy, ten se bránil a vytáhl pepřový sprej, ale tím zasáhl i svého kolegu, který mu přispěchal na pomoc. Po tomto incidentu oba útočníci utekli," uvedl mluvčí.

Exekutoři na místo přivolali policii a lékařskou pomoc. Oba byli ošetřeni v nemocnici v Šumperku, policie případ dále vyšetřuje.

Témata:  exekuce

Související

Aktuálně se děje

13. ledna 2026 18:19

7. ledna 2026 11:54

Ekonomická prognóza: Hypotéky, reality a pojištění v roce 2026

Zájem o hypotéky zůstane i v roce 2026 nadprůměrný, přestože loňský rekordní rok zřejmě překonán nebude. Pokles sazeb bude jen mírný a ceny nemovitostí v atraktivních lokalitách budou růst.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy

Ilustrační fotografie

Komentář

Benzin i nafta zdraží, chladná Evropa zvyšuje tlak na ceny

Průměrná cena benzinu v ČR proti předchozímu týdnu opět mírně klesla, u nafty se nezměnila. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u tuzemských čerpacích stanic prodává v průměru za 32,93 Kč, před týdnem byl o pět haléřů dražší. Cena nafty stagnovala na průměrných 32,19 Kč za litr.