Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pátek 20. května. Bude tropických 30 °C

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Příliv teplého vzduchu od jihozápadu ukončí studená fronta, která začne večer od západu přecházet přes naše území, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Většinou polojasno, při zvětšené oblačnosti zpočátku ojediněle přeháňky. Nejnižší teploty 16 až 12 °C, ve východní polovině území 12 až 8 °C. Slabý proměnlivý nebo jihozápadní vítr 1 až 4 m/s.Tlaková tendence: setrvalý stavPočasí přes den (07-24):Většinou polojasno, ojediněle přeháňky. Od západu místy až zataženo a odpoledne a večer místy přeháňky nebo bouřky, ojediněle i silné. Nejvyšší teploty 25 až 30 °C. Slabý proměnlivý, přes den mírný západní vítr 2 až 6 m/s v bouřkách přechodně zesílí.Tlaková tendence: mírný pokles

Témata:  počasí léto

Aktuálně se děje

17. července 2024 15:29

16. července 2024 10:49

Půjčování lodí a šlapadel: Jak se chovat na vodě

Letní měsíce a stále častější tropické teploty lákají stále více lidí k vodním radovánkám. I pro ty však platí různá pravidla. Věděli jste, že i při projížďce na šlapadle se z vás stává účastník plavebního provozu, který by měl znát jeho základní pravidla a postup v krizových situacích? A víte, na co si dát pozor v půjčovně lodí nebo jiných plavidel?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy