Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

PENNY dnes zavře už v 19:00 hodin, aby zaměstnanci mohli sledovat MS v hokeji

Penny Market
Penny Market
Foto: Evgeny Petrov, EuroZprávy.cz

Obchodní řetězec PENNY výjimečně uzavře v neděli 26. 5. 2024 své prodejny již v 19.00. PENNY chce umožnit svým zaměstnancům, aby spolu s miliony dalších českých fanoušků mohli sledovat finále hokejového mistrovství světa, do kterého se po výtečném výkonu v dnešním semifinále proti Švédsku probojovali čeští hokejisté.

„Je úžasné, co český národní tým předvádí na domácím mistrovství světa v hokeji. A je fantastické, jak celý národ hokejisty podporuje, jak padají rekordy ve sledovanosti. Jsme teď opravdu jedna velká hokejová rodina! A protože my v PENNY chceme, aby se i naši zaměstnanci mohli přidat k ostatním fanouškům a podpořit Davida Pastrňáka, Romana Červenku, Lukáše Dostála a další české hokejisty v bitvě o zlato, rozhodli jsme se naprosto výjimečně zavřít naše prodejny v neděli už v 19 hodin!

Věříme, že zákazníci tento naprosto výjimečný krok pochopí. Naši zaměstnanci jim budou k dispozici ochotně do devatenácté hodiny. A pak se již všichni můžeme chystat hezky česky fandit našim hokejistům ve velkém finále,“ říká Florian Naegele, generální ředitel PENNY.

V pondělí 27. 5. se otevřou brány 421 obchodů PENNY tradičně v 7 hodin.

Prodejny PENNY jsou běžně otevřeny do 20.00 hodin, ve velkých městech do 21 nebo 22 hodin.  

Témata:  Penny Market Mistrovství světa v ledním hokeji 2024

Aktuálně se děje

13. června 2024 13:35

12. června 2024 11:13

12. června 2024 10:38

Léto je zátěž pro laky karoserií, zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku

Pravidelné mytí karoserie je nejenom vizitkou majitele, ale také důležitým nástrojem péče o automobil. Letní měsíce navíc mohou být pro laky karoserií problém a takzvaně zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku. V tomto období je tedy třeba mýt vůz častěji a operativněji. Jak vybrat správnou automyčku? Každý typ má své výhody a nevýhody. Na co si dát také pozor?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy