MoneyMAG.cz přeje svým čtenářům poklidné prožití vánočních svátků

Redakce ekonomického serveru MoneyMAG.cz, patřícího do mediální skupiny INCORP a.s., přeje svým čtenářům pokud možno poklidné prožití vánočních svátků.

MoneyMAG.cz vám přeje poklidné Vánoce
reklama

Vážení a milí čtenáři,

rádi bychom vám, jako každý rok, popřáli klidné, šťastné a veselé Vánoce. Vzhledem k událostem posledních dní, kdy se Česko stalo dějištěm jedné z největších tragédií ve své historii, je ale více než jasné, že o štěstí a veselí se v tomto případě hovořit nedá.

Předvánoční čas roku 2023 v našich srdcích zřejmě už navždy zůstane spojen s hrůzným činem, pro který neexistuje pochopení. Ať už jste měli mezi oběťmi své příbuzné, přátele, známé, byli jste, či vaši blízcí, přímými svědky tragédie, nebo jste o ní jen četli v médiích, nepochybujeme o tom, že zasáhla každého z vás. A pravděpodobně bude i tématem číslo jedna u nejedné štědrovečerní večeře.

Po událostech z posledních let, kdy se svět potkal s pandemií a válkou nedaleko našich hranic, tak nebudou ani letošní svátky vzbuzovat příliš optimismu. Přesto vám přejeme, abyste je prožili s vašimi blízkými v co nejklidnější atmosféře. Připomeňte si oběti čtvrteční střelby minutou ticha či zapálením svíčky, a pokud nemůžete svátky trávit se svými milovanými, věnujte jim alespoň tichou vzpomínku.

Vaše redakce

Témata: vánoce | MoneyMAG.cz

Doporučujeme

Související:

Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky