Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Čeká nás aprílové počasí? Předpověď na noc a pondělí 1. dubna

Jaro, ilustrační fotografie
Jaro, ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Za studenou frontou po přední straně tlakové výše nad Severním mořem k nám přechodně pronikne chladnější vzduch od severu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Polojasno až jasno, zejména v jihozápadní polovině Čech místy oblačno až zataženo. Nejnižší teploty 6 až 2 °C, na severozápadě a severu území místy kolem 0 °C. Mírný severovýchodní vítr 2 až 6 m/s. Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup Rozptylové podmínky: dobré Počasí přes den (07-24): Jasno až polojasno. Zpočátku zejména na jihu Čech oblačno až zataženo. Nejvyšší teploty 10 až 14 °C, v 1000 m na horách kolem 4 °C, na Šumavě až 8 °C. Mírný severovýchodní vítr 3 až 7 m/s, na východě místy s nárazy kolem 15 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav, postupně slabý pokles Rozptylové podmínky: dobré

Témata:  počasí jaro

Aktuálně se děje

24. května 2024 15:53

24. května 2024 10:49

23. května 2024 15:27

Kvalita v každé kapce: Rozhovor s úspěšným výrobcem ovocných sirupů a minerálních vod

Přečtěte si o tom, jak jedna firma vybudovala své jméno díky kvalitě a inovativním obalům. Jak se jí podařilo rozšířit nabídku a udržet vysoký standard? Jaké výzvy přináší nákup surovin v zahraničí, a jakou roli hraje euro? Rozhovor s majitelem a jednatelem společnosti Kitl Janem Vokurkou.

Zdroj: Petr Hanisch

Další zprávy