Půjčka pro živnostníky znamená rychlou odpověď na nečekané výdaje

PR článek - Každý, kdo se živí jako osoba samostatně výdělečně činná, dobře ví, že život přináší různá překvapení. A samozřejmě platí, že nejde vždy jen o příjemnosti! Jak takovým výzvám vlastně čelit?

Půjčka pro živnostníky znamená rychlou odpověď na nečekané výdaje
reklama

Nebankovní úvěr přináší pomocnou ruku v mnoha různých nepříznivých situacích. Nemusíte spěchat, otevírací doba kamenných poboček tentokrát nebude hrát žádnou roli. Stačí, když vyplníte krátký formulář, v němž se představíte a ověříte svou totožnost. Jde o snadnou záležitost, na kterou vám bude stačit maximálně několik málo minut z vašeho osobního volna. Ano, rychlost je totiž v dnešní době prioritou číslo jedna!

Jaká částka je připravena?

Kolik si můžete půjčit a na jak dlouho to může být? To je základní otázka, kterou si kladou všichni zájemci o tento finanční produkt. Půjčka pro živnostníky má skutečně velkorysé parametry a myslí na řadu různých scénářů, které mohou v životě nastat. Řeč čísel napoví ze všeho nejvíce, je totiž zcela jednoznačná. Minimum podmínek, rychlé jednání a transparentní podmínky, to jsou hlavní důvody, proč je tento úvěr oblíbený. Mimochodem, nepotřebujete ani ručitele, což ještě zrychlí vyřízení.

  • 5 000 Kč je minimum, méně si už půjčit nelze. Peníze mohou sloužit na vše kolem podnikání.
  • 30 000 Kč je maximální hodnota úvěru. Opět platí, že účel je jen na žadateli samotném.
  • Splatnost? Záleží jen na vás, minimální lhůta je sedm dní a maximum zase třicet dní.

Požádejte z pohodlí domova

Čas je drahý, jak by řekl klasik. Právě proto si půjčka pro OSVČ vyžádá jen několik málo minut, které strávíte u internetového prohlížeče. Osobní schůzky nejsou podmínkou, v dnešní době opravdu není nic podobného nutností. Stačí, když zájemci v žádosti zmíní platné IČO, které bude následně krátce ověřeno. O tom, že je žadatel také podnikatelem, pak už nelze pochybovat.

Doporučujeme

Související:

Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky